Purkyňova 36, Vyškov
Odborný lékař ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

K panu doktorovi chodím s čtyřletou dcerou, vždy jsme spokojení, je příjemný, s dětmi to umí, není extra dlouhá čekací doba.

Já mám s panem doktorem dobré zkušenosti, určitě lepší než u většiny lékařů! Vždy mi pomohl a nikdy nic nepodcenil. Nepředepisuje léky jak se mu hodí, ale na základě laboratorních výsledků, což se dneska málo kdy u lékařů vidí. Určitě bych ho doporučila. Samozřejmě i mistr tesař se může nikdy utnout, teď reaguji na příspěvek pana Kindla, ale je zapotřebí si uvědomit že dobrých lékařů je málo a podle mého názoru pan doktor Jiří Cetkovský patří k těm lepším.

Pan doktor se mnou vůbec nekomunikoval. Používal jen prst aby mi ukázal kam si mám sednout.... Jeho vyšetřění proběhlo snad ve dvacit vteřinách. Závěr byl " stařecká hluchota" Po třech dnech jeho vyšetření mám teploty kolem 38°C a pořádný zánět dutin.... Skvělý lékař!!!!

Dobrý den,pan doktor je vynikající,postavil mě na nohy,když mi paní doktorka Daňková nabourala svou léčbou imunitní systém a já byla 3 měsíce u ní na ATB.Pan doktor se chová jako obyčejný člověk,žádný náznak arogance,že on studoval a má titul.Mám velmi dobré zkušenosti s jeho praxí.

Pan doktor je moc fain, milý, příjemný. Čeho si nejvíc cením, že nic nepodcení a každou nemoc pořádně vyléčí.

S péčí jsme spokojeni.

Pan doktor mi nic nevysvetlil, neodpovedel na primo mirene dotazy. Snad problematice rozumi, ale pristup tedy nic moc. Neznam vsak ostatní ORL lekare ve vyskove, jen v Brne.

Velice sympatický a dobrý lékař.

Pan doktor je mily, vtipny a ochotný. Ale sotva zakašlete hned píše různé léky, bežně od něj odcházíte se sáček plným léky, kterou jsou často zbytečné. Ale nic nezanedbává.

Je v pohodě, milý, vstřícný, má smysl pro humor a není arogantní. Vyléčil mě.