Stomatologické studio
Telečská 34, Jihlava

S panem doktorem mám čerstvou zkušenost, včera jsem u něj byla na pohotovosti, trhal mi bolavou osmičku. Když to vezmu popořadě - příjemné prostředí, perfektní vybavení, a všichni byli moc milí. Důkladný rtg, pečlivá analgezie, zub byl venku rychle i s šitím, rána minimální - ani druhý den nejsem oteklá a není potřeba nic na bolest. Můžu jen doporučit

Dnes jsem byla u pana doktora.Musím říct, že jeho přístup k pacientům je rozhodně velmi pečlivý.Za své peníze dostanete odpovídající a hlavně kvalitní ošetření včetně lokální anestezie(znecitlivění), což je další věc, kterou u něj považuji za velké plus. Šla jsem k němu s tím, aby se mi povídal na zub moudrosti a předčil mé očekávání v ošetření. A vůbec mě to nebolelo. A jak tu píšou ostatní je to kvalitní stomatolog na svém místě a odborník na svém místě. Takže Vám ho rozhodně doporučuji

Vynikající stomatolog, ke kterému chodím již víc než 20 let. Nikdy žádný problém, jen skvěle odvedená práce, kterou již ocenil nejeden odborník z oboru.

Pro penize vám ochotne poskytuje prehnanou péči, která je zbytecná. Ale za to neco více priplatíte.

Manželovi zachránil zub. Je s ním spokojený, chválí si jeho profesionální přístup.

Práce na špičkové úrovni, kterou si ale každý z vás draze zaplatí. Pokud se jen slovem zmíníte proti plánované léčbě ( z finančních důvodů ), z milého doktůrka se vyklube poměrně nepříjemný stomatolog.

Příliš drahý

Sice nebere další pacoše ale i tak jsem se k němu dostal, úroveň ordinace špičková včetně TV, automaticky používá anestezii, příjemný doktůrek na úrovni, technologii co používá nebudou znát státní felčaři ještě pár let. Plus nová zubní hygienička to se cení. Zaplatím a jsem spokojený od doby co k němu chodím žádné starosti.

Když nemáte peníze, tak choďte ke smluvním a nebo žvejkejte dásněmi. Alespoň se dostanu na řadu dříve.

Velmi dobry odbornik, prijemny pristup, prostredi, sestricka. Sice nema smlouvy s pojistovnami, ale poskytuje opravdu kvalitu. Chodim k nemu uz asi 14 let a nemenila bych, udelal mi bajecne korunky a bile zuby, takze se kazdy pta, ke komu chodim.