Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Výborný doktor pomohl mi s lékaři které jsem potřeboval když mi bylo nejhur

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

U pana doktora Boháče jsem byla pár dní zpět úplně poprvé. Pan doktor mi povahově velmi sedl, vyhovuje mi styl komunikace, kdy komunikační partner projevuje známky pochopení, dokáže spoustu věcí odlehčit, ale zároveň neshazovat psychické rozpoložení druhé osoby. Cítím, že jsem konečně našla psychiatra, se kterým to bude fungovat. Jediné minus je, že jsem u pana doktora v ordinaci nemohla sedět celý den, protože se s ním opravdu moc dobře vykládá. :-)

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Pán doktor je velmi milý a má zmysel pre humor, pomohol mi smojim problemom so spankom voľbou vhodných liekov a tiež mi pomohol s alkoholizmom. Nezačala by som znovu piť už aj kvoli nemu, aby som nevidela sklamanie v jeho očiach. Nevadí mi čakať hodinu až dve v čakárni. Treba si uvedomiť, že on nemá žiadnu sestričku, ktorá by zaňho urobila kus roboty.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Vstřícný dobře vždy poradi pomohl mi hodně s mojí úzkosti můžu se na něho spolehnout důvěra empatie

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Byla jsem v péči pana doktora zhruba 3 roky.. Léčba probíhala jednou za 3 měsíce (což je oproti jiným málo).. Sezení trvalo zhruba 3-4 minuty a to s tím, je mi strašně, napíšeme léky, nashle za 3 měsíce.. U jiných jsem tohle nezažila a jsem ráda, že jsem v péči jiného psychiatra, který je vstřícnější.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Za mne je pan doktor super. Lidé si stěžují, na krátkou dobu návštěvy, ale jiní zase, že čekají dlouho v čekárně. Kdyby se pan doktor věnoval každému pacientovi hodinu, kolik jich asi stihne? A to mu zvoní každou chvíli telefon a lidé klepou na dveře. V podmínkách, které má - velký nedostatek psychiatrů- dělá , co může. Já ho můžu jen doporučit.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Psychické potíže

Již z komunikace s panem doktorem Boháčem pramení klid a rozumný přístup k životu. Návštěva v jeho ordinaci mne vždy povzbudí. Děkuji.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Úzkosti

Můj lehký případ je v pohodě, já šel jenom pro léky a příjde mi že spíš bere lidi jako továrna. Poslechne si trochu, něco předepíše a jde další člověk. Třeba může být dobrý, na komplikované případy ale pokud nechcete problém tlumit lékema a chcete si trochu i popovídat o problému. Jdete jinam, ale příjemný člověk aspon. Není tak špatný, ale určitě jsou lepší psychiatři. Co nemají cíl, dával jenom léky a mít jednoho člověka u sebe max 20 minut. To mi nepříjde jako řešení.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. recepty a pomoc pri reseni problemu

jako lekar je pro me zklamanim,priorita pro dr Bohace je co nej
vic pacientu.nezajem o pacienty.recepty a rychle dalsi.nezajem ze strany dr.Bohace,cekal bych aspon navrh schuzky a probrani problemu ktery mam s nemocnymi rodici.pana doktora ani nijak nevyvedlo z klidu zprava o nozi v ruce ....nic krom receptu od nej necekam.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li je čas objednat se k nějakému lékaři, když už cca pět let trpím depresemi. Často jsem myslela/myslím na sebevraždu z určitých důvodů, ale pokaždé, když jsem se doma žádala o pomoc, bylo mi sděleno, že v mém věku trpí na deprese každý a tak jsem se snažila vydržet. Situace se zkomplikovala, když mi umřel blízký přítel (spáchal sebevraždu) před třemi měsíci. Teď opravdu nevidím v ničem smysl a ráda bych se vyléčila, jelikož vím, že nikdo kolem mě mi pomoci nemůže a já už mám chuť to vzdát.
Předem moc děkuji za odpověď,
nashledanou.

Dobrý den. 5 let s depresemi je hodně dlouhá doba.Je nejvyšší čas jednat. Pomoci může dobrý praktický lékař, psycholog či psychiatr. Záleží na síle a typu deprese. Nejhorší je o problémech nemluvit a nepodnikat nic. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč

Dobrý den v dětství jsem byla několikrát na psychiatrii (poruchy chování pokus sebevraždy) v mládí jsem brala pervitin a nyní mám stavy úzkosti velké bolesti bez příčiny myšlenky všechno ukončit stydím se o tom mluvit s obvodním lékařem co mám dělat na koho se obrátit???Dnes je mi 42 let Děkuji prosím poradtě

Dobrý den. Před praktickým lékařem je lepší se nestydět a mělo by se mu důvěřovat. Pokud to z nějakého důvodu nelze, je možno se objednat u psychologa či psychiatra, asi nejlépe na důvěryhodné doporučení. Nejhorší varianta je o o problému mlčet. dr.Boháč

MUDr. Jiří Boháč