Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čs. armády 6a/1402, Hlučín
Odborný lékař neurologie, rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Pan doktor Sobotka patří mezi špičky ve svém oboru, bez něj bych tady už nebyla. K čemu by mi byl lékař, který všechno probere, ale nepomůže mi?! Doporučil taková vyšetření a takový druh léčby, že jsem si ani neuvědomila, jak vážné by to mohlo být, pokud by se nezasáhlo včas.

Ověřeny pacient

Kdybych věděla že p.dr. Sobotka se chová tak jak se choval nikdy bych k němu nešla!."však to z něčeho být musí tak z čeho?" kdybych to asi věděla z čeho tak tam nejdu.!!hrozný přístup a to nedej bože že se ho na něco zeptáte!..Arogantní,nic nevysvětlí. Doufám, že jeho lečbu už nikdy nebudu muset potřebovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Odbornost pacient tezko posoudi a nezbyva nez verit, ze odborne je pan doktor na urovni. Nicmene profesionalni pristup se asi naucil za sociku. Dle vlastni zkusenosti prichazi do ordinace casto pozde, i kdyz je vzdy plna cekarna. Odpovidat na otazky je pro nej vrchol obtezovani. Arogantni pristup je standard. Doufam, ze jeho odbornou peci jiz nikdy nebudu potrebovat.

Pan doktor je odborník, který přesně ví proč to člověka trápí.Chodila jsem před ním k jinému neurologovi a odborností je Dr.Sobotka nesrovnatelný. Mám s ním jen dobré zkušenosti a plně mu důvěřuji. Může se zprvu zdát některým jeho přístup arogntní, ale nezanedbává, je chápavý a zná dokonale svou práci. Velice také pomohl dceři a jeho léčba je neomylná. Mohu jen doporučit.Pacientka Zdenka Š.

L

Já a celá moje rodina,si važime takového odbornika a skvělého človeka.

M

JE TO MACHR VE SVEM OBORU,HODNE MI POMOHL.MUZU JEN CHVALIT!!!!!

D

Mám ten stejný dojem.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je určitě výborný specialista ve svém oboru,ale kdybych měla hodnotit jeho přístup -tak je to bída.Můj osobní dojem-arogantní,nic nevysvětlí..

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti