Jindřich Sobotka

Fyzioterapeut, Neurolog

Kontaktní informace

• Odborný lékař neurologie, rehabilitace

Čs. armády 6a/1402, 74801 Hlučín, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• T

Pan doktor Sobotka patří mezi špičky ve svém oboru, bez něj bych tady už nebyla. K čemu by mi byl lékař, který všechno probere, ale nepomůže mi?! Doporučil taková vyšetření a takový druh léčby, že jsem si ani neuvědomila, jak vážné by to mohlo být, pokud by se nezasáhlo včas.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Radmila Löwová
    Radmila Löwová
    Hluboká 23/1117, Hlučín
    Mgr. Radmila Löwová je velice příjemná, ve vztahu k dětem je srdečná, profesionální a citlivá pro potřeby dětí,… Více

Antonie Sládková
    Antonie Sládková
    Na Valech 1, Hlučín

Zdeněk Guřan
    Zdeněk Guřan
    Nám. V. Vacka 1668/15, Ostrava
    Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí… Více

Lenka Nevřelová
    Lenka Nevřelová
    B. Martinů 812, Ostrava
    Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-( Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T

• Kdybych věděla že p.dr. Sobotka se chová tak jak se choval nikdy bych k němu nešla!."však to z něčeho být musí tak z čeho?" kdybych to asi věděla z čeho tak tam nejdu.!!hrozný přístup a to nedej bože že se ho na něco zeptáte!..Arogantní,nic nevysvětlí. Doufám, že jeho lečbu už nikdy nebudu muset potřebovat.

• Odbornost pacient tezko posoudi a nezbyva nez verit, ze odborne je pan doktor na urovni. Nicmene profesionalni pristup se asi naucil za sociku. Dle vlastni zkusenosti prichazi do ordinace casto pozde, i kdyz je vzdy plna cekarna. Odpovidat na otazky je pro nej vrchol obtezovani. Arogantni pristup je standard. Doufam, ze jeho odbornou peci jiz nikdy nebudu potrebovat.

• Pan doktor je odborník, který přesně ví proč to člověka trápí.Chodila jsem před ním k jinému neurologovi a odborností je Dr.Sobotka nesrovnatelný. Mám s ním jen dobré zkušenosti a plně mu důvěřuji. Může se zprvu zdát některým jeho přístup arogntní, ale nezanedbává, je chápavý a zná dokonale svou práci. Velice také pomohl dceři a jeho léčba je neomylná. Mohu jen doporučit.Pacientka Zdenka Š.

• L

Já a celá moje rodina,si važime takového odbornika a skvělého človeka.

• M

JE TO MACHR VE SVEM OBORU,HODNE MI POMOHL.MUZU JEN CHVALIT!!!!!

• D

Mám ten stejný dojem.

• M

Pan doktor je určitě výborný specialista ve svém oboru,ale kdybych měla hodnotit jeho přístup -tak je to bída.Můj osobní dojem-arogantní,nic nevysvětlí..