Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

74801 Hlučín, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• velmi dobrý

Pan doktor Sobotka patří mezi špičky ve svém oboru, bez něj bych tady už nebyla. K čemu by mi byl lékař, který všechno probere, ale nepomůže mi?! Doporučil taková vyšetření a takový druh léčby, že jsem si ani neuvědomila, jak vážné by to mohlo být, pokud by se nezasáhlo včas.

• velmi slabý

Kdybych věděla že p.dr. Sobotka se chová tak jak se choval nikdy bych k němu nešla!."však to z něčeho být musí tak z čeho?" kdybych to asi věděla z čeho tak tam nejdu.!!hrozný přístup a to nedej bože že se ho na něco zeptáte!..Arogantní,nic nevysvětlí. Doufám, že jeho lečbu už nikdy nebudu muset potřebovat.

• neutrální

Odbornost pacient tezko posoudi a nezbyva nez verit, ze odborne je pan doktor na urovni. Nicmene profesionalni pristup se asi naucil za sociku. Dle vlastni zkusenosti prichazi do ordinace casto pozde, i kdyz je vzdy plna cekarna. Odpovidat na otazky je pro nej vrchol obtezovani. Arogantni pristup je standard. Doufam, ze jeho odbornou peci jiz nikdy nebudu potrebovat.

• velmi dobrý

Pan doktor je odborník, který přesně ví proč to člověka trápí.Chodila jsem před ním k jinému neurologovi a odborností je Dr.Sobotka nesrovnatelný. Mám s ním jen dobré zkušenosti a plně mu důvěřuji. Může se zprvu zdát některým jeho přístup arogntní, ale nezanedbává, je chápavý a zná dokonale svou práci. Velice také pomohl dceři a jeho léčba je neomylná. Mohu jen doporučit.Pacientka Zdenka Š.

• velmi dobrý

Já a celá moje rodina,si važime takového odbornika a skvělého človeka.

• velmi dobrý

JE TO MACHR VE SVEM OBORU,HODNE MI POMOHL.MUZU JEN CHVALIT!!!!!

• dobrý

Mám ten stejný dojem.

• velmi dobrý

Pan doktor je určitě výborný specialista ve svém oboru,ale kdybych měla hodnotit jeho přístup -tak je to bída.Můj osobní dojem-arogantní,nic nevysvětlí..