Jindřich Slanina, pediatr Jindřichův Hradec

Jindřich Slanina

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající přístup, komunikace, srozumitelnost, dochvilnost. Vše jak ze strany pana doktora, tak i sestřiček.


X
Ověřeny pacient

není mu co vytknout, mám výborné zkušenosti, je velký profesionál!


N
Ověřeny pacient

Myslím, že je velmi těžké se stát jako dětský lékař u svých malých pacientů oblíbeným. Pan doktor tohle dokázal, nikdy jsem neměla strach vstoupit do této ordinace a naopak mě mrzí, že už jsem moc stará na pediatra:-(
Snaží se vyhýbat ATB a doporučuje hodně přírodní medicíny, je empatický a sestřička je vzorem pro všechny dětské sestry!


M
Ověřeny pacient

Na pana doktora si nemůžu stěžovat, vždy vystupoval profesionálně, poradil, pomohl. Nikdy péči nezanedbal, vždy se snaží dát každému péči, kterou potřebuje. Má velice milou, usměvavou a vstřícnou sestřičku. Navštěvoval jsem jeho ordinaci 18 let.Vřele doporučuji!!!


T
Ověřeny pacient

Pan doktor Slanina je opravdu nejlepší lékař v Jindřichově Hradci,chodím k němu s dětmi již 18 let,vždy milý,laskavý,vše vysvětlí,poradí,jeho péče je nadstandartní,udělá si na Vás tolik času,kolik potřebujete.Na jeho přístupu je vidět,že má děti rád.Také ocenuji,že zbytečně nepíše antibiotika, i když jsme už jsme je párkrát potřebovali..A nesmím zapomenout na milou,laskavou sestřičku,zkrátka super tým!


J

Nejlepší doktor v Jindřichově Hradci. Chodila jsem k němu od malinka až do svých osmnácti a vůbec jsem si nedokázala představit,že od něj budu muset odejít. Je to moc hodný člověk a rozumí své práci. Doporučuji.


K tomuto lékaři jsem chodila od svých asi dvou let do osmnácti, kdy jsem ho opravdu nerada opouštěla. Pan doktor mi vždy dokázal poradit a o každém problému si popovídat. Byl výborný a mnohokrát jsem mu děkovala, protože mě jako malou akzematičku dokázal vyléčit a na ekzem už jen vzpomínám. Takového doktora teď už neseženu


Když se mi měl narodit první syn, měla jsem přání a prosbu na svou příbuznou, která je mj. medicinsky vzdělaná, aby mi doporučila dobrého pediastra, padlo pouze jediné jméno, nikdy jsem tohoto doporučení nelitovala a nevadí mi, že k němu jezdíme, dnes už i s druhým synem, přes celé město.


D

patřím k střední generaci(40) a jako malá jsem chodila též k tomuto lékaři.A nemohu si stěžovat,je to lékař na svém místě,ochotný,milý a rozumí své práci.Mé děti jsem k němu samozřejmě též přihlásila k naší plné spokojenosti.


L

Pan doktor je opravdu moc hodný k dětem, vždy vše vysvětlí a poradí.Sestřičky jsou také příjemné a ochotné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti