Praktická lékařka
Kyselkova 2, Ořechov

U
Umístění: Praktická lékařka Musim rict,ze bych k ni uz nikdy nešla, muze byt rada ze na ni nepodam trestni oznameni.

S pani doktorkou jsem byla velmi nespokojena. Je normalni ze vas clovek leci 4mesice a pak rekne ze vam vlastne nic neni. Moje odpoved v tuhle chvili Ano je, mam chodobu ze zahranici a jsem rada ze mam ted uz skveleho lekare,sice jsem na infekcnim oddelenim ale alespon me leci.

Pani doktorka leci me a moji rodinu mnoho let. Vzdy vykazuje profesionalni a empaticky pristup a mnohokrat nam pomohla ve zdravotni krizi. Na to, ze se jedna o lekare v prvni linii, je to velmi presna diagnosticka. Cekaci doba odpovida popularite pani doktorky, ale kvalita stoji za to. Take ocenuji, ze se pani doktorka snazi stale zprijemnovat prostredi ordinace a zdravotniho strediska.

k paní doktorce chodím asi rok, byla jsem tam již několikrát s různými problémy, a vždy mě ochodně vyslechla, vyšetřila a pomohla. oproti mému bývalému lékaři je to mnohem lepší.

Nevím, co paní doktorka Dörrová udělala pro ty pacienty, kteří ji tak chválí. Já jsem po krátké zkušenosti s ní a její zdravotní setrou velmi rychle zvolil jiného lékaře. Moje žena bohužel vzhledem k vážným zdravotním problémům a invaliditě musela nějaký čas "péči" paní doktorky vydržet, protože v blízkém okolí, bohužel, není jiný praktický lékař. Jakmile byla schopna dojíždět do Brna, ihned lékaře také změnila. Všichni sousedé, a když říkám všichni, tak všichni, jsou to většinou důchodci, na paní doktorku nikdy neřekli pochvalného slova a z návštěvy u ní se vracejí vždy rozladěni a nešetří ktitikou. Paní doktorka předvádí lékařskou péči přesně tak, jak nemá vypadat, jenže těží z toho, že je široko daleko jediná a ti lidé než by vážili celodení "výlet" do Brna, tak její "péči" raději snášejí.
Tak jak už zaznělo v některém z předchozích příspěvků, paní doktorka se prakticky nezvedne od počítače. Já jsem to alespoň nezažil a moje žena také ne. Paní doktorka by tam mnohdy ani nemusela být, protože sestra Nataša, která by se sice svým chováním hodila spíš do vězeňské ambulance, nebo ke zvěrolékaři, tam by kromě hrubého chování mohla používat i hrubé výrazy, tak ta by to hravě zvládla za ni. Pacienti všechna tato příkoří snášejí, protože si nechtějí nejbližší lékařku a její sestru znepřátelit. Mezi sebou se o poměrech v ořechovské ordinaci baví s nevolí a mnohdy s úsměvem, ale je to bohužel trpký úsměv.
Zvážíme-li, že kapitační platba měsíčně za každého registrovaného pacienta naposledy byla 49 Kč (možná, že dnes už je to více a krom toho se tyto měsíční platby u nejmladších a nejstarších pacientů násobí koeficentem, ten nejvyšší je tuším 3,9), je s podivem, že už si někdo neotevřel novou ordinaci. Zdravotní obvod ořechovské ordinace musí čítat několik tisíc pacientů a věřím, že mnoho z nich by rádo přešlo jinam, pokud by to nebylo daleko.
Věřím, že starší lidé, kteří paní doktorku Dörrovou znají valnou část života, nejsou s jejími výkony spokojeni, ale "stará známost" jim brání v tom se ohradit. Jak dlouho tomá ale ještě tento stav trvat?

MUDr. Jindra Dörrová je vinikajici clovek a doktor. Nemam rad mlade, arogantni doktory, ktery prave dostudovali medicinu a jejich hlavni cil je kariera-bohatstvi. Pani doktorka je z generace starych, dobrych, doktoru. Mila, privetiva, vyslechne, pomuze... Keci ze napise omluvenku, neschopenku, cokoliv kdo chce,- me nezajimaji! Byl jsem u ni nekolikrat a musim rict ze clovek ma u ni jistotu profi pristupu a pochopeni. Pta se na pocity, detaily prubehu nemoce... atd... Samozrejme mistni kozomrdi co si tady hraji na podnikatele a vetsina ani nesplaci faktury ji tady pomlouva... ceskymu xindlu se zavdecit neda. Pani MUDr. Jindra Dörrová: mam Vas moc rad :)

S péčí paní doktorky jsem byl vždycky naprosto spokojený, snad všechny pacienty si pamatuje jménem, přestože jich má kvůli své oblíbenosti hodně. Je úžasný diagnostik a hlavně člověk s velkým Č. Vždy ochotná, obětavá, práce je pro ni posláním. Vždycky si ví rady a dostanu to, co hned zabere.
I když jsem se přestěhoval na druhý konec Brna, tak stejně dál chodím k ní, protože těžko bych našel lepší obvodní...
Děkuji! F.L.

Ráda bych poznala člověka, který nikdy neudělal žádnou chybu . A byl vždy a za všech okolností (nemoci a jiných problémech) vpohodě. Zkuste někdy pozorovat co musejí lékaři a jejich sestry všechno zvládat (vypisova, ošetřovat) a být profíci.pacientka

K paní doktorce chodím, i celá moje rodina, už léta a můžu říct, že jsme všichni velmi spokojeni.
Ještě nikdy se nestalo, že by nás paní doktorka nevyšetřila. Pokud vím, vždy se pacientům věnuje s maximální péčí a ze své zkušenosti musím říct, že vždy prokazuje svou vynikající odbornost. Někdo zde napsal, že paní doktorka působí někdy bezradně. Zřejmě nepochopil, že se tak projevuje její neuvěřitelná slušnost k lidem. Snaží se totiž nepůsobit arogantně a povýšeně, jak jsem to u mnoha jiných doktorů zažila.
Paní doktorka si ví vždy rady a postupuje rozhodně. Například jsem jednou měla nějaké kožní a cévní problémy, se kterými si různí odborníci, které jsem navštívila, nevěděli rady a posílali mě od čerta k ďáblu, až nakonec paní doktorka Dörrová jako jediná navrhla správný postup léčby. O podobných případech jsem slyšela i od svých známých, kteří si paní doktorku nemůžou vynachválit!
Takže já ji mohu jen vřele doporučit!

Dr. Dorrova osetruje celou moji rodinu a vsichni muzeme jenom chvalit. Je znat, ze pani doktorka nad praci premysli a lidem se snazi pomoci a vyjit vstric.

Dekuji pani doktorce Dorrove za urceni spravne diagnozy a rychle vyleceni. Me zdravotni problemy me dlouho provazely, ale pani doktorka si na me udelala cas, vyslechla me a ze souvislosti byla jako jedina lekarka schopna spravne odvodit lecebny postup. Dekuji mnohokrat!