Adresa

Štefánikovo nám. 1, Plzeň
Rehabilitační odd., Zimní stadion

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice vstřícný a milý. Nikdy jsem se nesetkal s problémem ohledně jeho diagnózy. RHB sestřičky jsou milé, vstřícné..jsou jako kadeřnice, rády si s vámi popovídají. Nemám nic proti. Na každé rehabilitace jsem strávil minimálně 20 minut v tělocvičně..a zhruba stejný čas na všech ostatních stanovištích..Je to hlavně o přístupu léčeného. Chovej se slušně a vstřícně a oplatí se ti to.


Já si úplně neztěžuji. Lékař milý a poradil. Vzdělání sestry mě opravdu nezajímá, možná bez VŠ toho ví a poradí víc než sestra s diplomem. Rehabilitace jsou "dobré". Vana s proudem vody, chvilka v tělocvičně, nějaké to cvičení a hýbání. Velký počet pacientů asi tlačí na lepší přístup k pacientům.


Je prostě špička ve svém oboru


Na můj dotaz, kolik mají denně lidí mi odpověděly následovně: "Na 2 terapeuty v tělocvičně připadá v 1 pracovní den 140 pacientů." Každý si pak spočítá, kolik lidí musí zvládnout během 1 hodiny.

Soukromí neexistuje a lékařské tajemství je neznámým pojmem už u samotného vstupního vyšetření (při sdělování důvěrných informací lékaři je přítomen další pacient na laseroterapii).

Trošku mě děsí informace, že sestřička u doktora nemá žádné zdravotnické vzdělání ani kurs, provádí laseroterapii a "odborně" odpovídá pacientům a jejich lékařům na dotazy kolem léčby!!

Příští návštěvu tohoto zařízení si určitě hodně rozmyslím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti