Štefánikovo nám. 1, Plzeň
Rehabilitační odd., Zimní stadion

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Pan doktor je velice vstřícný a milý. Nikdy jsem se nesetkal s problémem ohledně jeho diagnózy. RHB sestřičky jsou milé, vstřícné..jsou jako kadeřnice, rády si s vámi popovídají. Nemám nic proti. Na každé rehabilitace jsem strávil minimálně 20 minut v tělocvičně..a zhruba stejný čas na všech ostatních stanovištích..Je to hlavně o přístupu léčeného. Chovej se slušně a vstřícně a oplatí se ti to.

Já si úplně neztěžuji. Lékař milý a poradil. Vzdělání sestry mě opravdu nezajímá, možná bez VŠ toho ví a poradí víc než sestra s diplomem. Rehabilitace jsou "dobré". Vana s proudem vody, chvilka v tělocvičně, nějaké to cvičení a hýbání. Velký počet pacientů asi tlačí na lepší přístup k pacientům.

Je prostě špička ve svém oboru

Na můj dotaz, kolik mají denně lidí mi odpověděly následovně: "Na 2 terapeuty v tělocvičně připadá v 1 pracovní den 140 pacientů." Každý si pak spočítá, kolik lidí musí zvládnout během 1 hodiny.

Soukromí neexistuje a lékařské tajemství je neznámým pojmem už u samotného vstupního vyšetření (při sdělování důvěrných informací lékaři je přítomen další pacient na laseroterapii).

Trošku mě děsí informace, že sestřička u doktora nemá žádné zdravotnické vzdělání ani kurs, provádí laseroterapii a "odborně" odpovídá pacientům a jejich lékařům na dotazy kolem léčby!!

Příští návštěvu tohoto zařízení si určitě hodně rozmyslím.