Praktický lékař stomatolog
Bezručova 3, Zábřeh

Umístění: Praktický lékař stomatolog

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená. Příjemná, ochotná. Když jsem přišla s dětmi poprvé, sundala si i bílý plášť, aby děti byly klidnější a povozila je na křesle nahoru a dolů. Pokaždé si mohly vybrat "marmeládu" při trhání zoubků..... Chápu doktorku, že když k ní přijde někdo s nevychovaným dítětem, že je pošle za dveře - co jiného taky má dělat, že? Chodili jsme k ní 19 let a nemohla jsem si stěžovat. Čekání před ordinací (při objednání ) nebylo tak dlouhé. Zažila jsem u předešlého lékaře mnohem delší a taky jsem byla objednaná. I ceny byly přijatelné. Tuhle doktorku jsem vždy a ráda doporučovala!

K paní doktorce jsem šla s 2,5letou dcerou.Dcera při prohlídce se branila a plakala tak nás vyhodila na chodbu s tím,že se máme vrátit až si dceru uklidním..Dcera po téhle zkušenosti se bojí skoro každého doktora.U paní dr.Vávrové jsme byly celkem 2x na prohlídce a taky už naposled!Chování a přístup k pacientovi je bezohledný,nechápavý!Nemluvě o tom,že píši do zdr.průkazu nepravdivé údaje,jakožto že nepoužívá dcera zubní pastu.Přitom se na to ptala a já ji řekla,že čistíme od prvních zoubku a při upozornění,že to zaškrtly špatně mě odbyla (pohrdavým hlasem) s tím,že ať si to spravím sama...NEDOPORUČUJI!

Paní zubařku Vávrovou bych nedoporučila ani jako poslední Možnost. Její přístup k lidem je odporný, neumí jednat ani s dětmi, ani s dospělými. Po poslední návštěvě u ní, jsem více než rok hledala odvahu jít k zubaři, protože její "péče" ve mě zanechala strach ze zubařů. Pak mi známý doporučil jiného lékaře a nyní jsem spokojena. Strach ze zubařů odešel ve chvíli, kdy jsem zjistila, že vrtání, či trhání zubů nemusí být vůbec bolestivé a stresující, jako tomu bývalo u paní Vávrové. A její komentáře typu: "Snad něco vydržíte, ne?" nebo "Nemám tu na vás celý den." nebo "No že jste se tady vůbec ukázala." opravdu snášet nemusím. V žádném případě nedoporučuji.

Tuto lekarku jsem navstevoval v ramci povinnych zubnich prohlidek behem skolnich let. Chapu, ze kdyz se do cekarny nahrnou desitky skolou povinnych deti, tak z toho asi lekar nebude zcela nadseny, ale to nic nemeni na tom, ze si jako lekar musi zachovat profesionalni pristup. Vzpominam, ze i vyvrtani kazu byvalo bolestive, projevy detskeho pacienta,ze uz bere nerv pod zubem jednoduse ignorovala a hluboke vzpominky ve me zanechalo, ze na zakroky si bravala plastovy stit pred oblicej.
Az s ukoncenim skolni dochazky a registraci u jineho lekare jsem zjistil,ze oprava kazu se da provest takrka bezbolestne.

Mám s paní doktorkou za spoustu let jenom kladné zkušenosti,je pečlivá,všechno rentgenuje a zuby trhá výborně,ani jsem nevěděl,že už ho vytrhla. U předcházejícího doktora mě zub bez rentgenu rok léčil,potom zjistil dva váčky,které navrtával,ujel mu vrták,potom mi navrhl vytržení,které trvalo půl hodiny po nezabírající třetí injekci,mezitím mě nechal krvácet v křesle a šel si zapálit,potom zub musel rozvrtat,aby ho dostal po částech ven,ale stejně se mu to nepovedlo,po půl roce hnisání jsem zjistil,že tam zapomněl ještě kus kořene.

chodila jsem s dcerou k paní doktorce na pravidelné prohlídky až do doby kdy onemocněla a sestra nebyla ani té ochoty aby zavolala,že se termín prohlídky posune,nechápu,naco si tedy berou tel.čísla.Tak se to stalo 2x zasebou,a nakonec,když byla dr. zdravá,čekaly jsme o hodinu déle,jelikož měla dr.soukromou návštěvu.to jsem už nevyržela a šla dceru prehlásit jinam,kde jí našly 4kazy ve velmi pokročilém stavu.VUBEC NEDOPORUČUJI

Po té co jsem skončila 2x na pohotovosti s rozsáhlým kazem a zánětem v nervu asi 2 měsíce po preventivní prohlídce, si budu rychle hledat jiného stomatologa. Nedoporučuji!

Jako téměř každy v Zábřeze jsem si taky zakusila v dětství péči paní doktorky.Její jednání bylo často nepatřičné. Pravidelně jsem si třeba při prohlídce vyslechla osobní rozhovory se sestrou. Jednou mého spolužáka vyhodila z ordinace, protože se rozbrečel. Absolutně se neumí chovat k dětem a asi nechápe, že dítě má daleko nižší práh bolesti.
Naposledy jsem u ní byla na trhání zubu. I po umrtvení byl zákrok, neskutečně bolestivy a bylo mi řečeno, že musím něco vydržet. Odešla jsem s natrženym koutkem, tyden jsem pak nemohla jíst a rok jsem hledala odvahu k tomu abych vešla do ordinace zubaře....

K paní doktorce jsem chodila od dětství. Podle mého názoru paní doktorka umí jen kritizovat čištění zubů pacientů a "optimisticky" nadhodit, že Vám zuby stejně brzy vypadají. Neporadí, jak předejít problémům s chrupem, neukáže jak o něj správně pečovat, doporučit případnou léčbu. Kazy vidí až v pokročilém stádiu. Paní doktorku Vávrovou jsem naposledy navštívila před rokem a neřešila žádný problém stejnětak i několik předcházejících let. Nyní jsem šla na preventivní kontrolu již k jiné lékařce, ke které jsem se přehlásila. Po první kontrole u nové lékařky jsem byla velmi překvapena, bohužel nemile. Našla mi 5 kazů!!! Navíc mi zjistila zánět dásní a poradila mi jak jemu předejít a jak jej nyní řešit. Zubní kámen byl pro paní Vávrovou příliš málo rozsáhlý, aby se s ním odstraňovala. Nová lékařka problém se zubním kamenem řešila již při první návštěvě. Rozhodně si o svůj chrup pečuji tak jak nejlépe umím. Celkově jsem s přístupem paní Vávrové jako k pacientovi (zákazníkovi) nebyla vůbec spokojená.

naprosto slabá,nedoporučuji