Sam. ordinace PL pro dospělé
5. května 14, Meziměstí

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Začátkem roku jsem dostal silnou angínu a když jsem šel ke sve doktorce které jsem se nemohl dovolat jelikož to vyžadovala tak sem byl vyhozen a ať přijdu v pondělí podotýkám že bylo úterý. Poté co jsem tuto informaci rekl manželce tak mi doporučila at skusim zavolat paní doktorce varcholove jelikož k ní chodí manželka a je velice spokojená tak jsem zavolal za 2 hodiny po telefonátu jsem byl po vyšetření s receptem na léky a preregistrovan takže za mě absolutní spokojenost

3 měsíce jsem trpěl vleklým zánětem průdušek, někdy to bylo opravdu husté, skvělá paní Mudr. Varcholová mne dala dohromady tak, že dnes na plicním mi bylo řečeno, že jsem na tom lépe, než před dvěma lety. Moc děkuji paní doktorko, už jsem ani nevěřil, že se postarším pacientům někdo trakto obětavě věnuje.

V čekárně se čeká dvě až tři hodiny. Z paní doktorky jsem měla dojem, že ať přijdete s čímkoliv, na všechno píše antibiotika a když nezaberou? Napíšeme silnější. Její vinnou se mi zánět průdušek zvrhnul v zápal plic a skončila jsem v nemocnici. Hlavně že si nezapomene říct o 30 korun, a to i když jsem potřebovala jen napsat žádanku na vyšetření!

Pacienta vítá slovy: co chcete? Nejsem v obchodě, abych něco chtěl. Bez zájmu o jí neznámého pacienta. Ke svým známým se chová docela jinak. Ty posílá na různá vyšetření a nemusí je nikdo doporučit. Když doporučí odborný lékař jakékoliv vyšetření, odmítá pacienta na něj poslat se slovy, když to vyšetření vyžaduje, tak ať si vás tam pošle sám. Ona není lékař? Nepotřebuje vědět, proč má pacient problémy, které uvádí??? Lékaře nevyhledávám jen proto, že mě někde píchlo a vidí to i ve svých záznamech, že tam jdu jen v případě nutnosti.

Jste ostuda všech dobrých lékařů to co jste v naší rodině předvedla dnes 15.2.2011 byl výkon hrobaře a ne lékaře doufáme celá naše rodina že za to budete postihnuta taková lékařka by měla jít honem za ostatními léčit do ciziny!!!! Fuj!!!Trojákovi a Stodolovi

nevím jak vy ale my s ní nemáme žádné problémy.největší krdalové tady jsou především největší flákači meziměstí,kterým není možné vyhopvět při každé rýmičce.

Naprosto v Pohodě! 8)

Já nevím, když jsem tam 2x šla, tak tam nikdy nikdo nebyl a neordinoval a o změně ordinačních hodin vím od spolupracovníků - přesto že na všech vývěskách tam měl být lékař např.včera t.j.02.12.2008 do 16.00hod.

doporučuji. nemám s ní problém přišla mi milá.