MUDr.

Jaroslava Švarcová CSc.

Kontaktní informace

• J

Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se vasemu problemu.I sestricka je velice mila,v ordinaci vladne vzdy temer domacka atmosfera.Jsem zde velice spokojen.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Markéta Honzlová
    Markéta Honzlová
    Italská 560/37, Praha
    Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké… Více

Květoslava Koubková
    Květoslava Koubková
    Internista, Revmatolog
    Palackého 5, Praha

Radka Kucharská
    Radka Kucharská
    Palackého 5/720, Praha
    Úžasná lékařka. Pečlivá a velmi příjemná. Se zájmem o všechny Vaše problémy. Vřele doporučuji a paní doktorce za… Více

Stanislav Macháček
    Stanislav Macháček
    Revmatolog, Internista
    Jungmannova 16/737, Praha
    Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens… Více

Jana Kucharská
    Jana Kucharská
    Senovážné nam. 22, Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

Paní primářka je skvělý lékař i člověk.Po řadě předchozích prohlídek a všemožných vyšetřeních byla jediná,kdo mi doopravdy pomohl.Doporučuji.

• E

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, at už se jedná o přístup k pacientům vč. její pečlivosti a pochopení či stanovení metod a léčebných postupů. Vřele doporučuji ji při revmatických potížích navštívit.

• Při první prohlídce mě proklepla od hlavy až k patě to jsem ještě nezažil Myslím, že je velice odpovědná a příjemná k lidem

• M

Absolutně žasnu nad příspěvkem pana Petra.Paní primářku znám spoustu let a lepšího diagnostika jsem nepotkal!Stejně tak je pro ni charakteristický velmi vlídný,lidský přístup,svědomitost a pečlivost,vždy vám věnuje dostatek času,což je jev,který se v dnešní době z ordinací vytrácí.
      A co se týká peněz....ano,platí se 900,-Kč,ale to je platba,která jde zařízení,ve kterém paní primářka pracuje,ne její osobě.Určitě jste o ni byl žádán v recepci tamního zařízení a ne v ordinaci u paní prim.
      Můj názor je přesně opačný,pokud máte revmatologické problémy,velmi doporučuji.