Vocelova 7, Praha
City Med (mapa)

Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se vasemu problemu.I sestricka je velice mila,v ordinaci vladne vzdy temer domacka atmosfera.Jsem zde velice spokojen.

Paní primářka je skvělý lékař i člověk.Po řadě předchozích prohlídek a všemožných vyšetřeních byla jediná,kdo mi doopravdy pomohl.Doporučuji.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, at už se jedná o přístup k pacientům vč. její pečlivosti a pochopení či stanovení metod a léčebných postupů. Vřele doporučuji ji při revmatických potížích navštívit.

Při první prohlídce mě proklepla od hlavy až k patě to jsem ještě nezažil Myslím, že je velice odpovědná a příjemná k lidem

Absolutně žasnu nad příspěvkem pana Petra.Paní primářku znám spoustu let a lepšího diagnostika jsem nepotkal!Stejně tak je pro ni charakteristický velmi vlídný,lidský přístup,svědomitost a pečlivost,vždy vám věnuje dostatek času,což je jev,který se v dnešní době z ordinací vytrácí.
A co se týká peněz....ano,platí se 900,-Kč,ale to je platba,která jde zařízení,ve kterém paní primářka pracuje,ne její osobě.Určitě jste o ni byl žádán v recepci tamního zařízení a ne v ordinaci u paní prim.
Můj názor je přesně opačný,pokud máte revmatologické problémy,velmi doporučuji.

Můj názor je přesně opačný,pokud máte revmatologické problémy,velmi doporučuji.