Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatohavelska 105, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Velmi prijemna pani Doktorka i sestricka.Velmi spokojen.Pani doktorka je skvela,je lidska,umi poradit a porozumi problemum pacientu.Hlavne umi lecit.

M
Ověřeny pacient

Velmi vstřícná, má velmi kvalitní sestřičku, v ordinaci se cítím jak v pokojíčku

I
Ověřeny pacient

Velmi příjemná a lidská, vždy ochotná vyslechnout a odborně poradit.I přes velký počet pacientů mi ochotně převzala péči o 8O-letou babičku, která zázrakem přežila "léčbu" jiného lékaře:((( Mohu vřele doporučit a navíc vás v čekárně uvítá i usměvavá sestřička!!!

V

Jsem velmi spokojený jak sám tak i celá rodina (jako náplava do RK již deset let) a žena (víc jak 20 let). Nemám důvod se ani zamýšlet nad změnou. Doporučuji i druhým.

Výborná lékařka, osobní a lidský přístup k pacientovi, všem doporučuji!

S

bezvadná

K

Já jsem spokojen i celá naše rodina

Po odborné stránce bez problému, ale je tam skoro vždy plná čekárna. Není žádný objednávací systém, prominentní pacienti chodí bočními dveřmi mimo čekárnu.

L

Souhlasím, je v pohodě a sestra taktéž. A že se doktorka občas neusměje na pacienta? Šáhněte si do svědomí, jak to je u Vás. Holky jsou obě po profesní i osobní stránce super.

M

S paní doktorkou má naše celá rodina jen ty nejlepší zkušenosti.Je hodná a dokáže pacienta vyslechnout, nespěchá, na pacienty si vždycky udělá čás i když má plnou ordinaci. Je to nejlepší doktorka v našem městě.Sestřička je také moc hodná a spolu s paní doktorkou tvoří bezvadný tým. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti