MUDr. Jaroslava Pondělíková

Pediatr Více

Horní Bříza 1 adresa

11 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
tř. 1. máje 633, Horní Bříza

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, syn k ní chodí od narození. I když už bydlíme v Plzni nepřehlásila jsem ho a stále dojíždíme do Břízy. Sestřička je taky velmi milá a vstřícná.

Bára

Ověřený profil

Chválím ,chválím.....starala se s veškerou péčí o mé dědičky a to až do doby,kdy jseme museli pro věk odejít.

Paní doktorka Pondělíková je velmi empatická, nebojí se alternativních způsobů léčby (bylinné a homeopatické přípravky), nepředepisuje antibiotika bez rozmyslu každému dítěti. S dětmi to umí přímo ukázkově, je vlídná, ale přesto nekompromisní :-), chodím k ní s oběma syny a ráda, neměnila bych. Její vyšetření malého pacienta (a i toho velkého!) je ohleduplné, všechno vysvětlí, na všechno ochotně odpoví. Sestřička už zná "své" pacienty od pohledu, dokonce jejich roky narození, klobouk dolů. Takhle si představuji dětskou ordinaci a péči o malé a mladé pacienty. D. Kolářová.


Velmi dobrý odborník.Nadstandardní péče o malé pacienty.


Ověřený profil

Paní doktorka je vynikající. Má skvělý přístup k dětem, je vnímavá k rodičům, není problém odpovědět na dotaz, je přístupná diskuzi o jiných způsobech léčby, jezdíme k ní 25 km a opravdu nám to za to stojí. Děkujeme. Hodková.


S paní doktorkou jsme také naprosto spokojeni. Její přístup k dětem je opravdu velice ohleduplný a bereme ji spíš za "tetu kamarádku" než za doktora. Velikou radost máme z toho, že hledá alternativní řešení v podobě homeopatik a je ochotná s rodiči diskutovat a ne jen předepsat recept bez vysvětlení. Děkujeme za péči:-)


B
Ověřený profil

Výborná lékařka a navíc velmi trpělívá...


J

Velmi milá a hodná paní doktora,máme ji moc rádi a můžem ji všem doporučit:-)))


K

Naše paní doktorka měla v péči již mě,když jsem byla malá a nyní se s porozuměním a ohledoplností stará též o mojí dceru.Paní doktorka ví velmi dobře,jak si získat děti na svou stranu a mám vždy pocit,že ona ty naše děti opravdu zná,má je ráda a každičký menší či větší problém reší ohleduplně a dokáže podpořit přesně v ten moment,kdy to potřebujete.Naše holčička se k paní doktorce vždy těší a pokud je při takové návštěvě potřeba nějaká ta včelička či nějaké méně příjemné vyšetření,vždy právě díky paní doktorce na toto nepříjemné rychle zapomíná a odcházíme sice někdy se slzou jako hrách,ale zato již s velkým úsměvem,protože víme,že paní doktorka nám tím přece pomáhá,proto,že nás má všechny ráda.


L

Výborná lékařka
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu