Ordinace stomatologie - ortodoncie
Zenklova 39/1545, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace stomatologie - ortodoncie Syn - 8 let

Velmi milá a zkušená paní doktorka i sestřička. Cítili jsme moc dobře.Čekací doba minimální a přístup více než profesionální! Tak snad bude vše ok :)

Bohužel, nemohu paní doktorku hodnotit kladně za sebe. Jako malá (před více jak 10 lety) jsem na Zenklovu (ještě to nebyla Bohumila Hrabala) chodila do školy. Spolužačky co k ní chodili mají zuby srovnané krásně do teď. Na střední jsem chodila do třídy se slečnou, co má zuby od paní doktorky taky na jedničku. Sestřička je výborná, šíleně hodná. Paní doktorka je také hrozně hodná. Dokonce bych i pozitivně hodnotila i to, že jsem u ní platila malé částky na to, že jsme měla pevná rovnátka. Za výměnu gumiček jsem platila naprosto směšné částky nebo snad i vůbec nic. Na rozdíl od mých tehdejších spolužáků co dali za jednu návštěvu minimálně 400. To všechno je fajn, problém je v tom, že i po pevných rovnátkách mám zuby křivé (a měla jsem téměř hned po sundání rovnátek). Přítelova maminka je zubařka a ta se hrozně divila, že mám po pevných rovnátkách takhle rozjeté zuby. Když jsem jí vyprávěla jak dlouho jsem rovnátka měla a všech návštěvách, tak byla zděšená. Rovnátka se nechávají i déle, aby si zuby sedli na místo a to u mě neproběhlo a já to nevěděla - nejsem doktor že. Jsem dost nekomunikativní typ, jdu k ortodontistovi s tím, že chci mít zuby rovné, tak předpokládám, že se o mě postará a né, že budu prosit o to, ať mi je ještě nesundává, když je přeci ještě nemám rovné - což je asi chyba, nevím. Mám v sobě to, že doktor ví nejlíp, a nemám problém se svěřit do jeho rukou. A nechci mu kecat do práce. I podle svého okolí jsem asi výjimečný případ. Pevná rovnátka bych ještě jednou potřebovala. Nikdy jsem o nikom kdo by je potřeboval po druhé neslyšela. Štve mě to, protože chci mít zuby perfektně rovné, jenže se mi nechce mít zase zadrátovanou pusu od shora dolů. :/

Bohužel nemohu hodnotit pí. doktorku kladně. Přístup její i sestřičky je vstřícný, ale po 2 letech pravidelného docházení, jsme stále dle pí. doktorky čekali až synovi vypadnou první dvojky. Když nyní nám již nový zub roste v dásni, šla jsem na konzultaci jinak a okamžitě musíme řešit strojkem na roztažení dásně. Dle nové pí. doktorky se to již mělo řešit dávno. Bohužel jsem si to myslela a proto jsem šla na konzultaci jinak a potvrdilo se.

Najlepšia pani zubárka, veľmi milý prístup ku každému jednému pacientovi. Rovnátka som mala nasadené len niečo málo vyše pol roka a zúbky sú krásne rovné aj po 2 rokoch (pritom predtým ani náhodou neboli). Vynikajúco poradila v každej oblasti, zaujímala sa o každého pacienta. Komunikácia cez email či telefón bola vždy bezproblémová. Pani sestrička je takisto veľmi milá a šikovná. Môžem len odporučiť. Kiežby bolo takýchto lekárov viac :)

K paní doktorce docházím již řadu let, přičemž telefonní číslo na ni mám stále stejné a dovolám se vždy. Jsem jí vděčná nejen za milý přístup, ale také za nynější vzhled mých zubů, které mi srovnala za krátkou dobu a za minimum peněz. Paní doktorka Petrová je ojedinělý případ, kterému vskutku nejde o to, jak pacienta co nejvíce finančně vyždímat - ba právě naopak. Díky tomu a její pečlivosti, která má viditelné výsledky, si ji velmi vážím a mohu ji jedině doporučit.

Úžasný přístup, krátké objednací lhůty.

Jsem víc než spokojená:-)
K MUDr.PETROVÉ jsem chodila jako dítě a teď se stará o zoubky mého syna.A ten na ni nedá dopustit.Děkujeme

Velmi dobrá a příjemná stomatoložka a ortodontka.Výborně zachází s dětmi.Sleduje a aplikuje nové trendy a výzkumy v oboru.

Paní doktorka má milý a vstřícný přístup k dětem. Vysvětluje proč daný úkon dělá a z jakého důvodu je to dobré. Tregorová

U ní to nebolí!