Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat.

Nikdy víc. Zubní kazy se řeší teprve až zub bolí, kdy následná plomba zpravidla asi po měsíci stejně vypadne a jde se znovu. Kanálky se neřeší, radši se trhá. Paní doktorka sice rentgen udělá, ale jen v případě že si stěžujete, že vám asi rostou osmičky a na ten stejný rentgen pak kouká dalších 5 let. Opravdu nedoporučuji. Sice za nic neplatíte, ale jakmile přejdete k jinému zubaři tak se budete akorát bít do hlavy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient
Umístění: STOMATOLOGIA s.r.o., praktický lékař s laborat. Plomba

Arogantní a drzá..vypadla mi na předním zubu plomba, (její práce) přišel jsem a zeptal jsem se jestli by byla schopná mi to zpravit, sedl jsem si podívala dala tam něco a pak mi začne vrtat do dásně sice nevím proč a nemělo to s tím žádnou spojitost..a řekla mi drze tohle není normální tohle nebudu ošetřovat protože mi z toho začla téct krev. Aji mentál pochopí že z toho začne téct krev když do toho někdo vrtne. Objednal jsem se k hygienikovy a ten má volno až za 2 měsíce přišel jsem teda druhý den za Mickovou a řekl, jestli by byla ochotná to zpravit protože to blbě vypadá (díra v předním zubě).,řekla že ne,že ji to nezajímá a že to není její problém až si zajedu do Ostravy nebo něco najdu na internetu..Ochota nulová. Doporučuji k ní nechodit a najít si lepšího zubaře. Akorát bude na vás drzá,arogantní a ochota žádná. A není to jen v mém případě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

F
Ověřeny pacient

Tahle zubařka je velmi drzá, odbývá svou práci a vůbec nevíte co vám bude dělat.
Vůbec žádný postup, co vám bude dělat prostě nic.
Výraz "velmi slabý" je pro mě velmi málo.
K této paní zubařce se opravdu hodně hodně bojím chodit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřeny pacient

Ani se nedivím, že lidé se bojí chodit k zubaři když jsou mezi nimi takoví jako paní doktorka. Styl práce ukázat kde to bolí, vzít vrtačku, nacpat tam amalgam a za 5 minut být venku svědčí o kvalitě provedení. Jakýkoliv rozbor, nalezení řešení, popřípadě vysvětlení co se bude dít nečekejte! Jsem rád, že jsem odešel k nové paní doktorce, která je úplný opak. A kterou navštěvuji s úsměvem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient

Nejhorší paní doktorka kterou znam cele rodině zničila zuby .Je pravda že jste od ni odešli po 5 minutach a hotovo ale žadny vysledek vše jen odbyla .Jak byla preventyvka tak to ani pořadne nezkontrolovala a řekla jak vás bude něco bolet tak přijdte .Odešli jsme od ní jsou to 2 měsice a dcera už přišla diky ní o 3 stoličky a syn už ani nemluvim .Tak jsem rada že jsem už od ni odešla .Doporučuji vůbec k ní nechodit .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřeny pacient

Dobrý den,
arogantní až drzá zubařka,která jako by měla svou profesi za trest a nebo léčila zadarmo!
Popisovat její zákroky snad nemá ani smysl,víceméně se zhodují z názory lidí co jí měli možnost poznat.
Snad jen , že po posledním jejím zákroku,jsem druhý den skončil na pohotovosti se silným zánětem!
Zubařů je bohužel málo a já jsem si nepřečetl recenze lidí na její osobu což mě stálo skoro 2 měsíce bolestí a haldy prášků.Hodnotit ji výrazem "Velmi slabý" je opravdu málo,proto také podávám stížnost na ČSK.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient

Chování otřesné - dehonestující. Nevhodné pro lékaře. Na otázku ohledně bolestivosti výkonů reagovala zvýšeným hlasem a nadřazeně, že přece to nemůže vědět a kdy už konečně přestanu povídat, že už by byla dávno hotová! Vrtá surově, jako by si v tom libovala, čím větší bolest může druhému způsobit. Velmi zvláštní je, že pacienti jsou káráni za nedodržování prevence, ale kdo kárá takové lékaře za tak odporné chování??? Oni se nemusí omlouvat? Necítí vinu???

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

Chodila jsem tam 6 let,co zpravila to se rozpadlo,a velmi bolelo.pravidelné návštěvy každý týden,víkendy na pohotovosti a velmi silné bolesti a otoky.Antibiotika mi psala obvoďačka nebo na pohotovosti.Při popisování bolestí mě poslala na psychiatrii,rentgen nedělala vůbec.Při vytrhnutí zubu,ve kterém byl silný zánět jsem málem zkolabovala a domů mě nesli, nebyla jsem shcopná chůze.Prý je to v mojí hlavě a že jsem hysterka.Nakonec jsem změnila lékaře,bylo mi řečeno,že tohle už dlouho neviděla že vlastně neví co s tím má dělat skoro nic.Takže za měsíc jdu trhat 6 zubů,pod dalšími mám váčky a stále velké bolesti.Budu mít protézy a ani nepřemýšlím kolik mě to bude stát,podstatné je, že se mi uleví,teda doufám.Od září se trápím,bolesti neustávají,tohle lze málem nazvat očistcem.Taže moc díky paní doktorko, a jenom doufám, že se vám toto jednou vrátí,za všechny,které takto léčíte.Vraťte diplom a přestaňte týrat lidi Trochu slušného chování by vám neškodilo,chodí se k vám pro pomoc skládala jste přece nějakou přísahu.......

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

Jejda co to tady čtu??? Chodila jsem k této lékařce a nemůžu si stěžovat a to měla se mnou hodně práce. Je rychlá, co se týká trhání zubů(jedině dobře), ale nikdy na mě nebyla nepříjemná, spíš naopak a sestřičla byla taky hodná a milá vždycky, tak jsem překvapená , co to tady čtu.

Ověřeny pacient

No k ní se nebudu vyadřova nejhorší ze všech.. přišla jsem s bolavým zubem ktery mi vyvrtala dala mi tam něco a mám přijít za tyden něřekla mi nic co stím mam atd. po vikendu jsem bolest opět nevydžela šla jsem kní asi o 3 dny dřive bolest se nedala vydržet. zas mí zpusobila na křesle jen bolest a poslala mě domu že mám přijít za tyden přišla jsme za dva dny a to same. ja se jí prám nemám tam zanět? a ona drze mi odfrkla že mám tam zanět a ještě se na mě tvařila jak na vola no po 4 jsem tam už nešla pomalu předavkovama praskama od bolesti jsem nasla někoho lepšího ktery mi od bolesti hned pomohl ale zoubek byl bohužel mrtvy po její hrozné práci a musela jsem dostata korunku. k ní už nikdy.!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti