Jaroslava Maříková, gynekolog Plzeň

MUDr. Jaroslava Maříková

Gynekolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Táborská 2694/15, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou velice spokojena.Má velmi milý a profesionální přístup. Sestra je též ochotna a má profesionální přístup. Ordinace je moderní a příjemná . Přeji jim co nejvíce spokojených pacientek.
Věra Lešová.


P
Ověřeny pacient

ja uz dlouho chodim pani doktorce a je vinikajici a pani sestricka taky velice jsou ochotna a pani doktorka ta je dokonala uz kni chodim skoro 20 let a dekuji


F

Mám letité zkušenosti s paní doktorkou.Nic nezanedbá, velmi pečlivá a příjemná.


K paní doktorce jsem chodila v minulosti, má hodně pacientů, ale žádnou organizaci objednávání, takže když se konečně dočkáte, tak se vám stane, že musíte probírat své problémy před odcházející pacientkou případně vás sestra vyzpovídá u sebe a jsou tam další ženy, jako na běžícím pásu. Paní doktorka si myslí, že když už to dělá léta, tak se nemůže splést a jeden pacient má u ní nárok tak na dvě minuty. Je jasné, že paní doktorka chce hodně vydělat a ne léčit. To že opakovaně určí špatnou diagnozu si lze tady přečíst i z reakce ostatních. zřejmě se nejedná ojeden případ. Pochopitelně když si k ní příjde mladá ženy předepsta antikoncepci, tak to moc náročné není, ale když se jedná o určiní diagnozy a o správné léčení, tak je to horší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je skvělá. Chodíme skoro celá rodina a vždy dobře poradí a včas vše odhalí.Pomohla nám i v těhotenství. A v případě podezření pošle na lepší vyšetření do nemocnice.
Děkujeme Červenkovi


Velmi příjemný a individální přístup, stejně tak jako moderní prostředí a vybavení ordinace! HK


Ano já jsem z paní doktorky a sestřičky nadšená nebyla a to jsem tam chodila 7 let. Zejména narážky paní doktorky, že stále odkládám těhotenství byly strašné a ochota sestry nulová. Když jsem pak měla problémy s antikonpcepcí, nemohla jsem se do ordinae paní doktorky 14 dní dovolat. Našla jsem si jiného gynekologa a jsem moc spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem velmi spokojená.


P
Ověřeny pacient

Absolutně nedoporučuji. Moje maminka k p. doktorce chodila roky a poznamenávám každý půlrok. když začala mít bolesti břícha poslal ji internista na gynekologii, kde jí opět paní doktorka napsala, že je vše v pořádku. Internista se spojil s doktorem Reindlem, který přišel na nádor vaječníku prorostlý celou dutinou břišní. bohužel bylo pozdě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Velmi ochotná a trpělivá paní doktorka, sestřička také příjemná a ochotná , příjemné prostředí, moderní vybavení ordinace. Jsem velmi spokojená, chodím k ní už 15 let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti