MUDr. Jaroslava Hlavačková

Pediatr Více

Havířov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Dlouhá tř. 83/1134, Havířov

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, nechápu názory některých maminek, že předepisuje "banální léky", to chcete do vašich dětí valit chemii?! Snaží se nemoci léčit tzv. babskými radami a to se mi strašně líbí, stejně jako velmi krátké čekací lhůty, možnost se předem telefonicky objednat nebo jen něco zkonzultovat po telefonu. Víc takových doktorů, nejen pro děti, ale i dospělé.

Nedoporučuji a za mě tedy "velmi slabý". Paní doktorka to sice umí moc dobře s miminy, o tom není pochyb, ale tam to končí. Umí vyléčit maximálně tak chřipku a neštovice, ale se staršími pacienty ztrácí nervy a dokonce mě poslala k jinému lékaři, že s mou diagnozou nemá nic "společného", byla naštvaná a tvářila se, že ji to absolutně nezajímá.

Jsem spokojená chodíla jsem ja i muj bratr a teď má dcera zádný problém.

K paní doktorce chodím už 17 let a vždy mi pomohla. Nic ve zlém proti záporným komentářům ,ale jsem si na 100% jistý ,že nejsou pravdivé. Je možné že jste si paní doktorku s někým spletli ,protože paní Hlaváčková i přes svůj věk má velice dobré názory

..velice dobrá dětská lékařka,je na ni spolehnutí,ať se dělo cokoli vždy jsem se na ní mohla splehnout...doporučuji.......chodila jsem k ní už jako dítě a teď k ní chodí má dcera 10 let........neměnila bych ....paní doktorko děkui...:o)

Paní doktorka, je velice příjemná,má velmi příjemný přístup k dětem a léky předepisu přiměřeně stavu nemoci. Nám pomohla s průduškama i průjmem. Můžu jen doporučit...

Mohu jen doporučit naší paní doktorku.Je velmi hodná a milá a usměvavá.Umí si s dětma hezky povídat.Souhlasím s tím že není hned důvod podávat antibiotika,to snad až po výsledcích krve a vítěru z krku.Taky sestřička je ochotná a milá.Jsme velice spokojeni.

Paní doktorka je velmi vstřícná, vždy nám dobře poradila a pomohla. Má velmi milou sestřičku, která také vždy velmi dobře poradí. Oběma velmi fandím :)

paní doktorka je takový náš rodinný lékař!!!Chodila jsem k ni já,bratr a teď naše děti.Moje dcera a od bratra 2 synové.Nemužu říct na paní doktorku ani půl slova,je velice ochotná,milá k dětem a moc dobře ví co dělá.A maminky,které si stěžujou na to že předepíše jen paralen a nedá nic silnějšího,tak se trošku zamyslete a nervěte do dětí hned antibiotika...Sestřička je taky skvělá

U pani doktorky jsme moooc spokojení,je moc šikovná a spolehlivá.Nikdy nic nepodcení.A máme moc šikovnou a milou sestřičku.