Praktický lékař pro dospělé
Varhánkova 227, Polná

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě *****

Já celkově nechodím k lékařům ráda(kdo taky chodí rád,že?),ale paní doktorku Hájkovou mám ráda.Je to sympatická a hodná doktorka s lidským přístupem.Nikdy jsem u ní nebyla nervozní.Je příjemná a milá :-)

Vynikající a příjemná lékařka.

Byla jsem s ni moooc spokojena.Bohuzel jsem otehotnela a prestehovala se za budoucim manzilkem 50km jinak bych u ni byla do tet.Je ochotna,vstricna proste super lekarka a i zenska :-)

Mohu doporučit. Je to Paní doktorka a to velké P není překlep.

Rozumí svému povolání

Jako lékařku mohu jedině doporučit. Odborník, který má kladný přístup k pacientům. Jelikož je odbrý lékař, tak k ní chodí velké množství lidí, tudíž se musí občas o trochu déle čekat.

Velmi chválíme,paní doktorka je velice milá,ochotná,její jednání je nejen vysoce odborné,ale i velmi lidské,velice ocenujeme její přístup k pacientům,léčí všechny členy naší rodiny .Už vice než 20 let si ji nemohu vynachválit

dobrá

V poho.