Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Varhánkova 227, Polná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě *****

D
Ověřený profil

Já celkově nechodím k lékařům ráda(kdo taky chodí rád,že?),ale paní doktorku Hájkovou mám ráda.Je to sympatická a hodná doktorka s lidským přístupem.Nikdy jsem u ní nebyla nervozní.Je příjemná a milá :-)

P
Ověřený profil

Vynikající a příjemná lékařka.


D

Byla jsem s ni moooc spokojena.Bohuzel jsem otehotnela a prestehovala se za budoucim manzilkem 50km jinak bych u ni byla do tet.Je ochotna,vstricna proste super lekarka a i zenska :-)


Mohu doporučit. Je to Paní doktorka a to velké P není překlep.


K

Rozumí svému povolání


J

Jako lékařku mohu jedině doporučit. Odborník, který má kladný přístup k pacientům. Jelikož je odbrý lékař, tak k ní chodí velké množství lidí, tudíž se musí občas o trochu déle čekat.


T

Velmi chválíme,paní doktorka je velice milá,ochotná,její jednání je nejen vysoce odborné,ale i velmi lidské,velice ocenujeme její přístup k pacientům,léčí všechny členy naší rodiny .Už vice než 20 let si ji nemohu vynachválit


I

dobrá


V

V poho.


Došlo k chybě, zkuste to znovu