Ordinace ortodoncie
Sokolovská 304/810, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace ortodoncie Jiný

Zapomněla jsem na návštěvu u paní doktorky. S paní doktorkou jsme domluvili nový termín. Když jsme přišli byli jsme v čekárně sami. Paní doktorka kolem nás nenápadně chodila, aby to vypadalo, že nás nevidí. Za dvě hodiny nás vzala do ordinace a za pět minut jsme odcházeli.

Umístění: Ordinace ortodoncie Jiný

Navštěvovala jsem paní doktorku mnoho let se svým synem.Vždy velmi příjemná,milá k synovi i k nám rodičům a VELMI PROFESIONÁLNÍ.Dnes můj syn,který se velmi ZODPOVĚDNĚ staral o svá rovnátka, nás těší nejen svým krásným ůsměvem.Její péče a odbornost je zcela vyjímečná.DOPORUČUJI.

Umístění: Ordinace ortodoncie Jiný

Tak jsem si tu přečetla názory a bohužel musím přiznat, že většina negativních názorů sedí i pro mě. Velmi neochotný člověk, jakmile se zpozdíte a že není lehké u polikliniky zaparkovat... tak vás seřve v lepším případě a v horším vás pošle do háje a nevezme vás, ale když na ní čekáte vy 40 minut, tak to je v pořádku. Navíc když vyleze na chodbu, má za potřebí peskovat moje děti aby seděli podle jejích představ atd. Bohužel k ní s dítětem musím, ale ještě jednou se bude chovat takto arogantne, tak jí seřvu já.

Umístění: Ordinace ortodoncie

Tato lékařka je velice netaktní, necitlivá. Přísná, arogantní. Všechny tyto symptomy negativního přístupu jsem v zájmu úspěšné léčby byla ochotna tolerovat, přecházet, v důvěře, že je odbornice na slovo vzatá. Možná tomu tak i je, ale ať nemísí své osobní potíže či pracovní vytíženost do vztahů s pacienty. Přecházíme jinam.

Arogantní, zlá nedoporučuji.... Jednání paní doktorky je vážně děsné.,směje se arogantně do obličeje, termín objednání vám dá pouze podle sebe ať se vám to hodí nebo ne,v čekárně nás nechala čekat 40min,ale když my jsme zpozdili o 10 už nás nevzala. . Jsem ráda že už jsme od ní pryč..je toho hodně co bych mohla napsat ale myslím že stačí jen že nedoporučuji!!!! . Dana Škaláková

Byli jsme s dcerou u pani zubarky, byla velmi prijemna, ochotna, dokonce mi pujcila na rengen penize, protoze jsem nemel drobne, ochotne nabidla ruzne terminy a nechala moznost preobjednani kdyby dcera byla nemocna.Vse dobre vysvetlila a k dceri se chovala skvele.Uvidime na dalsich navstevach.

Připojuji se k názoru ,že Paní doktorka je velmi arogantní člověk,několikrát mi sekla s telefonem,když jsem potřebovala zrušit termín a přeobjednat.Při objednávce na termín za 3 měsíce jsem PROSILA o odpolední termín -byl mi nabídnut jen v 11hod-v diáři na ten den neměla zatím nikoho!Stalo se nám, že praskl drátek,a dostali jsme vynadáno jako kdybychom ho schválně přestříhli-nechápu to vždyť jsme ho stejně zaplatili.Paní doktorka je velmi drahá.Přešli jsme jinam a jen zírám co se peněz i chování týká a to teď chodíme do centra Prahy a je to o 90% levnější.

Svojí profesi asi rozumí, ale přístup k pacientovi je neprofesionální - je arogantní, náladová, neochotná vyjít vstříc s termínem, cokoliv vysvětlit je problém. Před každou návštěvou jsme v napětí, jakou bude mít náladu a jak bude prohlídka probíhat. Druhé dítě u ní rozhodně léčit nenechám.

K paní doktorce docházím už pár let a na služby, ani na chování k pacientům si nemohu stěžovat. Paní doktorka je velice vstřícná, vždy veselá, vše trpělivě vysvětlí a vybere nejvhodnější léčbu... samozřejmě je taky jen člověk, proto může mít špatnou náladu, nebo se splést (to se ale mě nestalo :-)) a tudíž chápu negativní ohlasy. Čtenář těchto názorů by ale měl zohlednit to, že pokud je někdo nespokojen, hned zde svůj názor zveřejní, ale spokojený pacient si jen těžko nalezne čas se zde vyjadřovat. Ohledně objednání, nebo čekání na zákrok, jak tu ostatní píší, jsem neměla nikdy problém. Naopak, dojíždím více než hodinu, a tak se mi několikrát podařilo přijít dřív (nebo později) a pokud přede mnou nikdo nebyl, paní doktorka mne vždy bez problémů vzala.

S paní doktorkou jsem nikdy neměla problém. Zuby mi srovnala perfektně a skutečně řeší každý detail. Je milá, s arogantním jednáním jsem se nesetkala, vždy příjemná. Konkrétně u mě měla důvod být nepříjemná, protože poté co mi paní doktorka sundala fixní aparát, jsem se u ní několik let neukázala a pak přišla s problémem, který jsem si zavinila sama, ne špatná léčba! Hned mě přijala a problém vyřešila. Ano, je upřímná, ale já to beru jako plus! Další výhodou je, že nečekáte, má vše perfektně načasované.