Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pan doktor velice mile překvapil jak se postavil k očkování :). Chtěla jsem pro syna schéma 2+1 a nebyl vůbec žádný problém :) Vždy dobře naladěný, vyslechne, poradí, necpe zbytečně antibiotika. Sestřička usměvavá-takové sluníčko :), dcera která se extrémně stydí a s nikým cizím nemluví dokáže sestřičce alespoň přikývnout-to se opravdu jen tak nevidí:)... vřele doporučuji !

E
Ověřený profil

Výborný dětský lékař! :) V mých 6 letech mi zachránil život a já i moji rodiče jsme s ním byli vždy naprosto spokojení. Bude mi 19 a přechod k jinému lékaři pro mě nebude zcela snadný :D.

Ověřený profil

pan doktor je skvělý

Ř
Ověřený profil

jsem spokojena,výborny pediatr,milý na děti a vždycky pomohl

I
Ověřený profil

Pan doktor Roubík je jeden z nejlepších doktoru v našem kraji... Jak je zde psáno, že si raději jezdí pro rady do Pb nemocnice, tak je to docela směšné, protože Pb nemocnice je z mé strany dost nekvalitní s nekvalitními lékaři... Pan Roubík má dost praxe na to, aby byl laxní , jelikož má sám děti ...

Když jsem byl dítě, byl to můj lékař. Byl naprosto perfektní. Vždy odhalil simulanty a záškoláky (viz. s největší pravděpodobností zdejší předchozí zhrzenej příspěvek :-))) ) A ještě bych chtěl reagovat na příspěvek o prasatech ze dne 2008-09-21 22:31:53: "měl by léčit prasata....raději si připlatím za cestu ke vzdálenějšímu lékaři" = ANO pro vaši škodu pan doktor MUDr Roubík opravdu prasata neléčí a myslím si že by je ani léčit neměl, proto si budete muset i nadále připlácet na cestu a jezdit jinam.

pan Dr.Roubik je prostě nejlepsi...moc si ho vážíme.

H

Pan doktor Roubík nám vždy dobře poradil a moc si ho vážím. O to více mě mrzí, že jsme od něj museli kvůli stěhování odejít. :(

H

Pan doktor Roubík nám vždy dobře poradil a moc si ho vážím. O to více mě mrzí, že jsme od něj museli kvůli stěhování odejít. :(

M

Pan doktor je hodný ochotný a vždy dokáže pomoci i poradit, dokonce přijede k svému dětskému pacientovi i mimo své ordinační hodiny, aby pomohl nebo alespoň poradil. Jsem s ním velice spokojena.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti