Jaroslav Porš, chirurg Turnov

MUDr. Jaroslav Porš

Uložit

Chirurg, Urolog Více

6 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Panochova nemocnice Turnov
28. října 1000, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Panochova nemocnice Turnov Jiný

K panu doktorovi jsem se dostala s ledvinovou kolikou, byla jsem krátce po porodu a doma měla kojené miminko. Bohužel jsem se s ledvinovým kamenem nevyhnula operaci. Pan doktor, mě nejen vsunul na co nejdrivejsi termín, ale zařídil abych byla v nemocnici co nejkratší dobu. Operace proběhla úspěšně, kamen vyndal a já jsem mu velmi vděčná, nejen za milý a lidský přístup, ale i za vyčerpávající vysvětlení a tipy. Opravdu člověk na svém místě.

Nikdy nikam jinam! Prostata - jen dr.Porš, Turnov. Pamatujte na to. Příjemný, mluvící doktor. Super. Do koho řízl ten ho chválí. Znám případ kdy se řešení rovnalo zázraku. Jen aby ho nepřeplatila jiná firma a v Turnově zůstal.

Velká spokojenost. Není to oddělení kam jde člověk rád. Ale přístup pana doktora nepříjemný pocit smazává. A navíc, umí!

O urologii v Turnově se mluví pochvalně již několik let. Pan doktor Porš se o to také zasloužil. Jsem přespolní - z jiného okresu, to proto, že několik kolegů pana doktora a jeho výkony chválí. Sám jsem s jednáním tohoto lékaře velmi spokojen a pokud někdy bude nutnost operace, tak jedině u něho!

vynikalici avelmi prijemny proste umi

H

Po zkušenostech s libereckou urologií jsem se obrátila do Turnova. Pan doktor vstřícný, ochotný, zájem o pacienta, snaží se pomoci. Doporučuji turnovskou urologii, i když se dlouho čeká, sestřičky jsou hodné a pacient nemá pocit, že jenom obtěžuje. Velký rozdíl mezi Libercem a Turnovem také v lidském přístupu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti