Klavíkova 1573/13, České Budějovice
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pro me je tenhle pan doktor mym straznym andelem,bez prehaneni mi zachranil a porad zachranuje zivot ,na kazdou navstevu se tesim,dokaze vyslechnout,neni to jen recept a nashledanou....moc si vas vazim a diky ze jste,pane doktore ...

Umístění: Psychiatrická ordinace

Prošla jsem v minulosti péčí několika psychiatrů, ale dr. Polák je jednoznačně nejlepší. Z mého pohledu velmi empatický lékař, skvělý diagnosti a sympatický člověk.

Chodím k němu už dlouho, je to dobrý doktor, mně pomohl hodně, protože zvolil správno medikaci, bez níž bych byla v háji. Zároveň si s váma i tak popovídá a poradí. Jsem moc ráda, že jsem ho našla. Pro mně je v ČB jeden z nejlepších!

Pan doktor jako jeden z mála nepředepisuje tabletky jak na běžícím páse,ale děla opravdovou terapii. Navíc jsem se z nemocnice doslech, že mu několikrát nabízeli primariát psych, oddělení v ČB, což s díky odmítl. O pacienty se stará velmi pěkně a se vší diskrétností.

Jako odborník asi není nejhorší, snad průměrný, ale po lidské stránce nejen, že si dokáže rýpnout, což by jako lékař léčící duši neměl dělat, ale nedělá mu problém ani vnášet své názorové postoje do přístupu k pacientu a tedy i léčení. Jisté obavy.

Mně pomohl a pomáhá. Je pravda, že je i přísný a dokáže si rýpnout, jak již bylo zmíněno, ale zároveň, má na věc realistický pohled a mně jeho přístup vyhovuje. Vyslechne mně a zároveň poradí.

Ráda přidávám svůj názor . Pan doktor je muž na svém místě .Díky jeho pomoci se mi dokonale změnil celý život ....Děkuji.

Jsem spokojená, myslím, že je to dobrý doktor.

tichý, nedokáže povzbudit, dokáže si rýpnout

příjemný a vstřícný doktor