Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klavíkova 1573/13, České Budějovice
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • psychiatrie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Pro me je tenhle pan doktor mym straznym andelem,bez prehaneni mi zachranil a porad zachranuje zivot ,na kazdou navstevu se tesim,dokaze vyslechnout,neni to jen recept a nashledanou....moc si vas vazim a diky ze jste,pane doktore ...


P
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ordinace

Prošla jsem v minulosti péčí několika psychiatrů, ale dr. Polák je jednoznačně nejlepší. Z mého pohledu velmi empatický lékař, skvělý diagnosti a sympatický člověk.


P
Ověřeny pacient

Chodím k němu už dlouho, je to dobrý doktor, mně pomohl hodně, protože zvolil správno medikaci, bez níž bych byla v háji. Zároveň si s váma i tak popovídá a poradí. Jsem moc ráda, že jsem ho našla. Pro mně je v ČB jeden z nejlepších!


B
Ověřeny pacient

Pan doktor jako jeden z mála nepředepisuje tabletky jak na běžícím páse,ale děla opravdovou terapii. Navíc jsem se z nemocnice doslech, že mu několikrát nabízeli primariát psych, oddělení v ČB, což s díky odmítl. O pacienty se stará velmi pěkně a se vší diskrétností.


Jako odborník asi není nejhorší, snad průměrný, ale po lidské stránce nejen, že si dokáže rýpnout, což by jako lékař léčící duši neměl dělat, ale nedělá mu problém ani vnášet své názorové postoje do přístupu k pacientu a tedy i léčení. Jisté obavy.


Ověřeny pacient

Mně pomohl a pomáhá. Je pravda, že je i přísný a dokáže si rýpnout, jak již bylo zmíněno, ale zároveň, má na věc realistický pohled a mně jeho přístup vyhovuje. Vyslechne mně a zároveň poradí.


Ráda přidávám svůj názor . Pan doktor je muž na svém místě .Díky jeho pomoci se mi dokonale změnil celý život ....Děkuji.


Jsem spokojená, myslím, že je to dobrý doktor.


tichý, nedokáže povzbudit, dokáže si rýpnout


Ověřeny pacient

příjemný a vstřícný doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • psychiatrie