Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Sam. ordinace PL - gynekologa
T. Novákové 79, Litomyšl

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pan doktor byl můj první gynekolog. Po návštěvě jeho ordinace asi v 16 letech jsem se ještě dlouho bála gynekologického vyšetření.
Pan doktor mi nevysvětlil nic, co se bude dít, jak bude vyšetření probíhat... Vyšetření bylo pro mě dost bolestivé a nešetrné.
Po celou dobu mlčel. A pak mi jen velmi chladně sdělil, máte nádor pravděpodobně nezhoubný nádor, chce to odstranit co nejdříve..., dal mi žádanku do nemocnice, víc nic. Naštěstí tenkrát v litomyšlské nemocnici byl bezvadný primář (na jméno si nevzpomenu), který mi vše vysvětlil, sdělil mi, že se jedná o cystu, kterou odstranil.
Po operaci jsem u pana doktora byla na kontrole a zároveň na vytažení stehů.
Po operavi jsem měla celkem nevzhlednou jizvu (vše se mi špatně hojí, tehdy to ale byla moje první operace, tudíž to nikdo nevěděl). Pan doktor mi na to koukl se slovy, jizvu moc pěknou nemáte, no do plavek to nebude. Dnes bych se možná zasmála s ním, ale v 16 letech, jsem to vnímala jinak.
Pana doktora jsem potom už jen jednou. Víckrát jsem neměla odvahu.
Dnes jezdím ke gynekologovi do Brna, jsem potřetí těhotná a jsem spokojená, už se vyšetření nebojím, ale trvalo mi to opravdu dlouho.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Kéž by byli všichni lékaři jako je MUDr. Mach. Je to nejlepší gynekolog široko daleko. V době těhotenství věnuje ženám zvláštní péči. Mně konkrétně udělal vyšetření, že každý jiný lékař koukal. Dokonce mě dal doporučení na endokrinologii (nechtěl mi to napsat praktik), i když to není jeho práce a není za to placený. Za vše Vám, pane doktore. Doufám, že ještě dlouho vydržíte.

E
Ověřený profil

P. Mach naprosto skvělý člověk vřele doporučuji díky stěhování jsem musela změnit doktora a velmi toho lituji zatím jsem nenašla nikoho jako je on .. Návštěva u p. Macha byla vždy radostná i paní sestřička je milá .. Ještě jednou vřele doporučuji :)


Ověřený profil

Su ráda že chodím k tomuhle gynekologovi který je jemný a opatrný tak aji vtipný :))
Všem vřele doporučuju :))


M
Ověřený profil

Všichni doktoři by měli být jako on. Nic nepodceňovat, nezanedbat, vše pěkně vysvětlit a ještě umět zavtipkovat. :-) Před panem doktorem Machem jsem ještě chodila ke dvěma gynekologům v Litomyšli. První paní doktorka (již je v důchodu) mně pouze předepisovala antikoncepci bez jakýchkoliv prohlídek (několik let), do karty pak sáhodlouze zapisovala, co mi všechno je - zřejmě si to přečetla přes stůl na mém čele (byla jsem tehdy mladá a blbá, tak jsem se ničeho nedožadovala), kvůli tomu jsem přešla k jinému gynekologovi, ovšem ten mi nikdy moc nic nevysvětlil.... Naštěstí mne opět osvítilo a přešla jsem k p. doktorovi Machovi a to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat. Již dlouho nebydlím v Litomyšli, ale za panem doktorem si dojíždím i z Prahy. Vyplatilo se, přes počáteční komplikace jsem otěhotněla a i přes z počátku bezproblémové těhotenství, se ke konci objevili komplikace v podobě vysokého KT a bílkoviny v moči (podezření na preeklampsii), pan doktor nenechal nic náhodě a hned po obdržení výsledků mi osobně volal, abych raději jela do nemocnice. V noci na to začal velice rychlý porod (bohužel už ve Svitavách ne v Lit.), nevím, zda bych stihla dojet do nemocnice. A sice o měsíc dřív ale i tak se nám narodil zdravý syn. I nadále plánuji za panem doktorem dojíždět, protože takového doktora jen tak nenajdete.
Sestřička je také velice milá a ochotná a vše pěkně vysvětlí.
Škoda, že takových doktorů a sestřiček není více.


S
Ověřený profil

Super doktor-člověk! Odkládala jsem návštěvu gynekologie(přecházení od jiného gynekologa) na neurčito asi dva roky. Doporučuji:o)


I
Ověřený profil

také mohu říct jento dobré a děkuji za super dohled během těhotenství, ze kterého mám krásného chlapečka :-)


M
Ověřený profil

Pan doktor Mach je nejlepší lékař, ke kterému chodím, neměnila bych, má i úžasnou sestřičku, dala jsem na doporučení kamarádky a udělala jsem dobře. Odrodil mi prvního syna naprosto v pořádku, i když byly komplikace, doufám, že ho budu mít i u druhého porodu.


J
Ověřený profil

I já jsem s panem doktorem velmi spokojená, odchodila jsem k němu obě těhotenství, obě děti jsem rodila v litomyšlské porodnici, pan doktor dokáže vždycky povzbudit, také dojíždím, ale vůbec mi to nevadí, doporučila bych ho každé ženě.


A
Ověřený profil

Nejlepší lékař jakého znám. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti