Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Lékař nebyl přítomen. Měl jsem akutní problém a nutně jsem potřeboval lékařskou pomoc. Na dveřích nebylo jediné zmínky o předčasném uzavření ordinace. Lékař před mým příchodem byl přítomen. Návštěvnice vedlejší ordinace mi to potvrdila. Tel. číslo do ambulance uvedené na stránkách polikliniky nebylo kontaktní - volaný lékař vyzvánění opakovaně přerušil aniž by hovory přijmul. Jsem velice nepokojen.

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Vstřícné chování, podrobné vysvětlení, profesionální přístup.
Stržení nehtu palce levé nohy s infektem nehtového lůžka (doporučení 2x denně koupele v teplém roztoku Rochovy soli, potom osušit a zakrýt čtvercem s Chlumského roztokem - 3-5 kapek)
Druhý den proběhla kontrola, kdy bylo všechno v pořádku, rána se hojí. Další kontrola za tyden.

Umístění: Poliklinika Dobříš Jiný

Pan doktor Krček je skvělý lékař.Chodím tam i já i děti.Synovi zarostl nehet u nohy,pan doktor mu přímo v ordinaci bez trhání celého nehtů pomohl .Dál mu pryč jen kousek a zašil.

Umístění: Poliklinika Dobříš úraz

Dobrý den, byla jsem u Mudr. Krčka poprvé po úrazu nohy - výron, vazy. Vyšetření rtg, ortéza, klid, rehabilitace, perfektní přístup. I když je pan doktor trochu svérázný, je to odborník a k jinému lékaři nechodím. Byla jsem tam i s dcerkou (7 let), po úrazu palce na ruce jí propichoval nehet, aby zabránil strhávání - krásně se vše bez komplikací zahojilo. I když má pan doktor plnou čekárnu, pěkně to odsýpá. Sestřička příjemná, často vychází, aby zjistila, zda je někdo v čekárně. Nemohu si na nic stěžovat, mohu jen doporučit.

Bála jsem se nepříjemného zákroku, ale díky přístupu pana doktora proběhlo vše perfektně a rychle.
Pan doktor je opravdu odborník na svém místě.
A ještě navrch příjemný.
Sestřička byla také velice ochotná a milá.
Tuto ordinaci mohu jen doporučit!

Můj lékař byl zrovna na dovolené, a tak jsem se s bolestí zápěstních svalů a s hmatatelnou bulkou objednala k panu doktorovi. Seděla jsem půl hodiny sama v čekárně, protože sestra se vybavovala s kolegyní, když si mě konečně všimla, velmi arogantně a nechápavě se mě ptala, co bych jako chtěla?! Nakonec mě pustila do ordinace, kde jsem čekala dalších asi 10 minut, než se mi pan doktor konečně začal věnovat. Vyšetření trvalo asi 3 minuty, kdy mi pan doktor zahýbal s rukou a řekl, že to nic není a že svaly takhle prostě někdy bolí a mohu dál normálně sportovat. Za týden jsem s akutní bolestí jela na chíru do Motola, kde mi řekli, že se jedná o gangliom spojený s pokročilým zánětem šlach. Díky panu doktorovi jsem si prodloužila rekonvalescenci o půl roku

Pan Doktor je uplne letargicky, protoze vubec neni schopen kontrolovat chovani sve sestricky. Sestricka je absolutne neprijemna, na cekajici pacienty se chova jako hulvat, je tedy zcela neprofesionalni. Toto se stavalo za komunismu a je neuveritelne, ze se to muze stavat i v dnesni dobe. U Dr. Krcka si zrejme nikdo neuvedomuje, ze nejsem jenom pacient ale rovnez klient a ze diky jeho klientum je placen jeho plat. Diky sestricce tedy pana doktora nemohu dopurucit!

před třemi roky jsem měla poúrazový zánět šlach a neustále se mi bolest vrací. Šla jsem k panu doktorovi a ten mi řekl ,,ještě v tom nekřupe, tak je to dobrý,, zavázal mi to elastickým obvazem, a protože se mu zrovna když jsem tam byla já rozbila tiskárnu, tak jsem nedostala ani žádnou lékařskou zprávu, když jsem se na to zeptala dost protivně mi řekl ať si zajdu k obvodnímu lékaři. druhý den jsem šla na jinou polikliniku, k jinému lékaři, tedy lékařce. Tam jsem dostala dlahu na ruku. Docela rozdílný přístup.

S panem doktorem mám jen ty nejlpší zkušenosti. Kdyby takových bylo víc.

nedodržuje odpolední ordinační hodiny