Adresa

Branka 54, Brno
Privátní stomatolog - ortodontista

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

M
Ověřeny pacient

Chodil jsem k panu doktorovi s ne úplně jednoduchou záležitostí, ale nakonec vše zvládl velmi neinvazivním způsobem. Je to odborník, který se opravdu vyzná a má svatou trpělivost. Asi největší slabinou je občas menší komunikativnost. Určitě doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem. Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři. Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu. ...... Druhou návštěvu jsem ještě absolvovala, ale víckrát už jsem pana doktora nenavštívila. Naštěstí mi žádný zákrok nedělal, tedy kromě obtisků.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi hrubý doktor.Každá návštěva byla hodně bolestivá .Rovnátka jsem měla tři roky a o sundání jsem si musela říci,možná bych je měla deset let.Nejsem a nebyla jsem s panem doktorem vůbec spokojená a z každé návštěvy jsem měla velký strach.


S
Ověřeny pacient

K panu doktoru Královi jsem chodila několik let na rovnátka, jak na Rybkovu tak na Branku. Řeknu Vám jenom, že nikomu nedoporučuji k němu chodit, protože místo 1 roka budete nosit rovnátka 5 let a to Vám pěkně zničí sklovinu a ještě z Vás vytahá několik tisíc korun!!! A to další, myslím tím komunikativnost, personál, atd... o tom radši nemluvím, prostě KATASTROFA!!!


Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem.
Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři.
Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu.


Já mám apárát sundávaný nedávno a jsem velice spokojený. Zuby parádní! :-) Od začátku,v průběhu docházení,aji teď,kdy už to mám za sebou. Překvapuje mě,že někdo ,,nadává".
P.s.Aji ceny jsou mnohem lepší,než u některých jiných doktorů-z vlastní zkušenosti. Určitě doporučuju.Petr


Při aplikaci kroužků fixních rovnátek mi tento skvělý pan doktor s použitím hrubé síly urazil sklovinu na 3 zubech. Nevrátil mi původní rentgen a prý jsem to už tak měla a vyprovodi mne z ordinace. Má skvělá zubařka šílela a pečlivě opravila. Na rovnátla chodím jinam- úžasný přístup a nemusím se bát žádného poškození.


Škoda jen ,že to mám hodně daleko hned bych se synem jezdila tak jako mamka se mnou.Byla jsem s nim naprosto spokojená a to byl jediný zubař ,kterého jsem se nebála.Děkuji s pozdravem Marie Jurčová


V

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila cca od 9 do 19 let a za celou tu dobu jsem s ním byla maximálně spokojena. Hledaly jsme s mamkou ortodontistu, který by mi nevytrhnul dva zdravé zuby, aby tak "vyřešil" mé nepěkně srovnané zuby. Díky doporučení známých jsme našly pana Krále a dojížděly do Brna z venkova. Pan Král nám vysvětlil, že trhání by bylo to nejhorší řešení, protože moje už tak malá horní čelist by se ještě více propadla a můj "zákus" by byl ještě horší. Léčba trvala dlouho, pan doktor se snažil vše udělat pro to, abych nemusela podstoupit invazivní metodu (řezání a "přeskládávání" kousků dásně, můžu-li to takhle nepřesně formulovat). Prošla jsem několika fázemi, nosila X druhů roztahovátek a rovnátek, nakonec i zámková, která mi zuby krásně srovnala. V poslední fázi se podařilo i "vytažení" horní čelisti přes spodní. Jak říkám, byla to cesta na dlouhou trať, ale průvodce na ní bych rozhodně neměnila. Pak doktor byl maximálně pečlivý a profesionální, sestřičky příjemné a ochotné a s přestěhováním ordinace na ul.Branka ani prostředí nelze nic vytknout. Opravdu mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti