Branka 54, Brno
Privátní stomatolog - ortodontista (mapa)

Chodil jsem k panu doktorovi s ne úplně jednoduchou záležitostí, ale nakonec vše zvládl velmi neinvazivním způsobem. Je to odborník, který se opravdu vyzná a má svatou trpělivost. Asi největší slabinou je občas menší komunikativnost. Určitě doporučuji.

Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem. Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři. Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu. ...... Druhou návštěvu jsem ještě absolvovala, ale víckrát už jsem pana doktora nenavštívila. Naštěstí mi žádný zákrok nedělal, tedy kromě obtisků.

Pan doktor je velmi hrubý doktor.Každá návštěva byla hodně bolestivá .Rovnátka jsem měla tři roky a o sundání jsem si musela říci,možná bych je měla deset let.Nejsem a nebyla jsem s panem doktorem vůbec spokojená a z každé návštěvy jsem měla velký strach.

K panu doktoru Královi jsem chodila několik let na rovnátka, jak na Rybkovu tak na Branku. Řeknu Vám jenom, že nikomu nedoporučuji k němu chodit, protože místo 1 roka budete nosit rovnátka 5 let a to Vám pěkně zničí sklovinu a ještě z Vás vytahá několik tisíc korun!!! A to další, myslím tím komunikativnost, personál, atd... o tom radši nemluvím, prostě KATASTROFA!!!

Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu.

Já mám apárát sundávaný nedávno a jsem velice spokojený. Zuby parádní! :-) Od začátku,v průběhu docházení,aji teď,kdy už to mám za sebou. Překvapuje mě,že někdo ,,nadává".
P.s.Aji ceny jsou mnohem lepší,než u některých jiných doktorů-z vlastní zkušenosti. Určitě doporučuju.Petr

Při aplikaci kroužků fixních rovnátek mi tento skvělý pan doktor s použitím hrubé síly urazil sklovinu na 3 zubech. Nevrátil mi původní rentgen a prý jsem to už tak měla a vyprovodi mne z ordinace. Má skvělá zubařka šílela a pečlivě opravila. Na rovnátla chodím jinam- úžasný přístup a nemusím se bát žádného poškození.

Škoda jen ,že to mám hodně daleko hned bych se synem jezdila tak jako mamka se mnou.Byla jsem s nim naprosto spokojená a to byl jediný zubař ,kterého jsem se nebála.Děkuji s pozdravem Marie Jurčová

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)

K panu doktorovi jsem chodila cca od 9 do 19 let a za celou tu dobu jsem s ním byla maximálně spokojena. Hledaly jsme s mamkou ortodontistu, který by mi nevytrhnul dva zdravé zuby, aby tak "vyřešil" mé nepěkně srovnané zuby. Díky doporučení známých jsme našly pana Krále a dojížděly do Brna z venkova. Pan Král nám vysvětlil, že trhání by bylo to nejhorší řešení, protože moje už tak malá horní čelist by se ještě více propadla a můj "zákus" by byl ještě horší. Léčba trvala dlouho, pan doktor se snažil vše udělat pro to, abych nemusela podstoupit invazivní metodu (řezání a "přeskládávání" kousků dásně, můžu-li to takhle nepřesně formulovat). Prošla jsem několika fázemi, nosila X druhů roztahovátek a rovnátek, nakonec i zámková, která mi zuby krásně srovnala. V poslední fázi se podařilo i "vytažení" horní čelisti přes spodní. Jak říkám, byla to cesta na dlouhou trať, ale průvodce na ní bych rozhodně neměnila. Pak doktor byl maximálně pečlivý a profesionální, sestřičky příjemné a ochotné a s přestěhováním ordinace na ul.Branka ani prostředí nelze nic vytknout. Opravdu mohu jen doporučit.

Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu.

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)