Privátní stomatolog - ortodontista
Branka 54, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Privátní stomatolog - ortodontista Jiný

Pan doktor mi vytrhl 4 naprosto zdravé zuby (dvě spodní a dvě horní čtyřky), aby mi srovnal pokřivené zuby a mírně hlubší skus. Bylo mi asi 10 let a neměla jsem ani dostatečně vyvinutou čelist. Nevím proč to nikomu nedošlo a s rovnátkama nepočkali. Musela jsem po 3 letech na této ortodoncii, s odstupem několika let na jinou ortodoncii, kde jsem měla rovnátka další 2 roky znovu. Z navštěv u pana doktora mám trauma dodnes, hrubé zacházení a žádná empatie. To, že mě tenkrát poslali k tomuto doktorovi, je jediná věc v mém životě, které nejvíc lituji a kterou bych si přála změnit. A když jsem měla naprosto skvělou zkušenost na jiné ortodoncii, vidím, že to jde dělat i jinak.

Chodil jsem k panu doktorovi s ne úplně jednoduchou záležitostí, ale nakonec vše zvládl velmi neinvazivním způsobem. Je to odborník, který se opravdu vyzná a má svatou trpělivost. Asi největší slabinou je občas menší komunikativnost. Určitě doporučuji.

Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem. Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři. Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu. ...... Druhou návštěvu jsem ještě absolvovala, ale víckrát už jsem pana doktora nenavštívila. Naštěstí mi žádný zákrok nedělal, tedy kromě obtisků.

Pan doktor je velmi hrubý doktor.Každá návštěva byla hodně bolestivá .Rovnátka jsem měla tři roky a o sundání jsem si musela říci,možná bych je měla deset let.Nejsem a nebyla jsem s panem doktorem vůbec spokojená a z každé návštěvy jsem měla velký strach.

K panu doktoru Královi jsem chodila několik let na rovnátka, jak na Rybkovu tak na Branku. Řeknu Vám jenom, že nikomu nedoporučuji k němu chodit, protože místo 1 roka budete nosit rovnátka 5 let a to Vám pěkně zničí sklovinu a ještě z Vás vytahá několik tisíc korun!!! A to další, myslím tím komunikativnost, personál, atd... o tom radši nemluvím, prostě KATASTROFA!!!

Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu.

Já mám apárát sundávaný nedávno a jsem velice spokojený. Zuby parádní! :-) Od začátku,v průběhu docházení,aji teď,kdy už to mám za sebou. Překvapuje mě,že někdo ,,nadává".
P.s.Aji ceny jsou mnohem lepší,než u některých jiných doktorů-z vlastní zkušenosti. Určitě doporučuju.Petr

Při aplikaci kroužků fixních rovnátek mi tento skvělý pan doktor s použitím hrubé síly urazil sklovinu na 3 zubech. Nevrátil mi původní rentgen a prý jsem to už tak měla a vyprovodi mne z ordinace. Má skvělá zubařka šílela a pečlivě opravila. Na rovnátla chodím jinam- úžasný přístup a nemusím se bát žádného poškození.

Škoda jen ,že to mám hodně daleko hned bych se synem jezdila tak jako mamka se mnou.Byla jsem s nim naprosto spokojená a to byl jediný zubař ,kterého jsem se nebála.Děkuji s pozdravem Marie Jurčová

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)