Adresa

Privátní stomatolog - ortodontista
Branka 54, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Privátní stomatolog - ortodontista Jiný

Pan doktor mi vytrhl 4 naprosto zdravé zuby (dvě spodní a dvě horní čtyřky), aby mi srovnal pokřivené zuby a mírně hlubší skus. Bylo mi asi 10 let a neměla jsem ani dostatečně vyvinutou čelist. Nevím proč to nikomu nedošlo a s rovnátkama nepočkali. Musela jsem po 3 letech na této ortodoncii, s odstupem několika let na jinou ortodoncii, kde jsem měla rovnátka další 2 roky znovu. Z navštěv u pana doktora mám trauma dodnes, hrubé zacházení a žádná empatie. To, že mě tenkrát poslali k tomuto doktorovi, je jediná věc v mém životě, které nejvíc lituji a kterou bych si přála změnit. A když jsem měla naprosto skvělou zkušenost na jiné ortodoncii, vidím, že to jde dělat i jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Chodil jsem k panu doktorovi s ne úplně jednoduchou záležitostí, ale nakonec vše zvládl velmi neinvazivním způsobem. Je to odborník, který se opravdu vyzná a má svatou trpělivost. Asi největší slabinou je občas menší komunikativnost. Určitě doporučuji.

I
Ověřený profil

Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem. Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři. Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu. ...... Druhou návštěvu jsem ještě absolvovala, ale víckrát už jsem pana doktora nenavštívila. Naštěstí mi žádný zákrok nedělal, tedy kromě obtisků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

Pan doktor je velmi hrubý doktor.Každá návštěva byla hodně bolestivá .Rovnátka jsem měla tři roky a o sundání jsem si musela říci,možná bych je měla deset let.Nejsem a nebyla jsem s panem doktorem vůbec spokojená a z každé návštěvy jsem měla velký strach.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

K panu doktoru Královi jsem chodila několik let na rovnátka, jak na Rybkovu tak na Branku. Řeknu Vám jenom, že nikomu nedoporučuji k němu chodit, protože místo 1 roka budete nosit rovnátka 5 let a to Vám pěkně zničí sklovinu a ještě z Vás vytahá několik tisíc korun!!! A to další, myslím tím komunikativnost, personál, atd... o tom radši nemluvím, prostě KATASTROFA!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z první návštěvy mám rozpačité dojmy. Pan doktor mě vůbec neinformoval o tom, že my bude dělat placený zákrok a jen při odchodu mi sdělil, že přístě mám donést 590 Kč. Dost mě to zarazilo, že v dnešní době neinformuje předem.
Ještě se tam chystám na jednu návštěvu, ale nejspíš půjdu na konzultaci i k jinému lékaři.
Sestřička byla zvláštní a pan doktor není pravým vzorem zdravého chrupu.


Já mám apárát sundávaný nedávno a jsem velice spokojený. Zuby parádní! :-) Od začátku,v průběhu docházení,aji teď,kdy už to mám za sebou. Překvapuje mě,že někdo ,,nadává".
P.s.Aji ceny jsou mnohem lepší,než u některých jiných doktorů-z vlastní zkušenosti. Určitě doporučuju.Petr


Při aplikaci kroužků fixních rovnátek mi tento skvělý pan doktor s použitím hrubé síly urazil sklovinu na 3 zubech. Nevrátil mi původní rentgen a prý jsem to už tak měla a vyprovodi mne z ordinace. Má skvělá zubařka šílela a pečlivě opravila. Na rovnátla chodím jinam- úžasný přístup a nemusím se bát žádného poškození.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Škoda jen ,že to mám hodně daleko hned bych se synem jezdila tak jako mamka se mnou.Byla jsem s nim naprosto spokojená a to byl jediný zubař ,kterého jsem se nebála.Děkuji s pozdravem Marie Jurčová


V

Netřeba popisovat, se narovnanými zuby jsem spokojen :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu