5. května 64, Turnov
Praktický zubní lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: jiné místo

Pan doktor Kajml mi předepsal specialni zubní pastu na paradentozu byla tak hnusná, že jsem si dál čistil zuby Colgatem jen jsem dělal lepší pohyby. Po půl roce si tu svoji pastu pochválil a že bez ni by se mi to tak nezlepšilo.
Ulomil se mi kousek předního zubu, po jeho opravě se mi to do půl roku ulomilo znova tak jsem odešel a zub opraveny v Hodkovicich drží dodnes. Obyčejný amalgam nepoužívá a platíte švédskou Anu. Otázka je jak to ověřit.

Slova velmi slabý nemohou postačit při hodnocení pana doktora.Varuji každého před jeho neprofesionalitou,arogancí a nelidským přístupem k pacientům.Mně osobně velmi zdravotně ublížil a kdybych tehdy po jeho zákrocích měla dost sil,tak bych ho určitě zažalovala.Šance vyhrát byla 100 procentní.Jana Škopánová-Turnov.

keci v kleci!!!,nechápu tady ty hloupý výlevy,jasně že k zubaři nechodí nikdo rád a taky to tam není,žádnej debatní klub.Pan doktor Kajml je u mě profesionál,kterej svému oboru velmi rozumí na rozdíl od některých jeho kolegů tady v okolí na Turnovsku.Chodím k němu 20 let a nemám nejmenší problém.Pan doktor,je velice vzdělaný člověk,který zde jako jeden z prvních začal využívat nejmoderněší materiály a technologie,někteří jeho kolegové jenom hloupě čuměli co on všechno dokáže a umí,do dnes k němu posílají své pacienty na panoramatický rentgen,páč jen tak ho někdo nemá..že??Co se týká těch keců kolem prachů,pan doktor vždy!!!!nabízí několik alternativ a jen na vás co si vyberete..a správně zde napsal,že nikoho nenutí aby chodil zrovna k němu a komu se to nelíbí ať jde do .p...e nebo jinam.Pan doktor Kajml,je člověk na svém místě,vážím si ho s důvěřuji mu.Moje žena též,od doby co chodí k panu dr.Kajmlovi je bez potíží..dříve byla u dr.Hnátka v Příšovicích a to byla hotová katasrofa,ale na to tady není prostor,aby to bylo možné všechno popsat.Pane doktore děkuji za vše,co jste pro mě udělal,vždy naprosto perfekně,přesně a s plnou spokojeností,v brzké době k vám zajdu,jen tak na kontrolu i když k zubaři nerad chodím,ale tady vím,že jsem v dobrých rukách.

Arogantní a nerudný člověk. Ani nejde vypsat vše co jsme si u něj prožili. Hlavně manželka odtamtud chodila s brekem, jak zase byl odpornej. A zadarmo plomby nedělá. Ačkoliv je povinen je pacientovi jako bezplatnou alternativu nabídnout. Jsme rádi že už tam nejsme. Opravdu velmi rádi. A aby pan doktor neřekl, že ho tu pomlouvají anonymní pisálci a nikdo mu to nedokáže říct do očí tak nevynechám svoje jméno...

Nemohu souhlasit s pisateli negativních názorů, měl jsem v životě již několik zubních lékařů, nikdo mi nedal zuby tak dopořádku, jako pan doktor Kajml, proto ho profesně hodnotím velmi vysoko. U ostatních jsem trávil mnoho času čekáním, zde je, jistě dle možností čekání minimální, prakticky je vždy dodržen čas objednání. Případné úpravy vždy navrhne v alternativě levnější, nebo kvalitnější - držší. Úpravy chrupu provede vždy citlivě, případnou další úpravu provede zdarma v záruce, doplatek je úměrný použitého materiálu. Rovněž celkový přístup v ordinaci je vlídný a slušný. Budu rád, když mi bude moci posloužit i nadále. Díky.

Byla jsem u pana doktora nedávno se zanětem, s ohromnou bolestí, co na to říct, už nikdy k němu nepujdu, byl ohromně hrubý, když jsem zasičela bolestí a zvedla malinko ruku, pan doktor na mě zahučel at tu ruku dám dolu, nebo mi jí urazí, s takovou aerogatností a šlendrijanstvým jsem se doposud nesetkala a to je jen zlomek, pan doktor mě sice ošetřil, ale nenapsal mi ani antibiotika ani mi to nevyčistil,prostě mě odbil, ke svému lekáři jsem šla s větším zaněten než jsem měla a to za 5min 12..takže opravdu asi zaleží, jak se vyspí, holt, není doktor jako doktor..

Dobrý den, jsem u pana doktora více než 15let, a za celou dobu jsem neměla jediný problém.Jako zubař je odborník na svém místě.Chodím pravidelně zhruba po půl roce, zaplatím 30 korun, a pokud nevyžaduji nadstandard (nejlepší plombu...),tak nemusím platit nic.Takže zřejmě záleží nejen na lékaři, ale i na pacientovi.Já chválím pana doktora, a přeji mu spoustu spokojených zákazníků.A ty nespokojené poslal tam kam patří.Jana M.

odvaha!!

Souhlasím a doporučuji, perfektní názor