Praktický lékař stomatolog
Janského U Alfy 1669, Karviná

Pan doktor je opravdu profík.Od té doby co k němu chodím jako pacient tak se zubaře nebojím. Ať mám problém se zubama jakýkoli vždy mě uklidní a odvede perfektní práci.

Jako lekar vyborny a clovek jeste lepsi a sestricka prijemna to duse, plne doporucuji. Zmam ho uz radu let a porad pohodovy a prijemny clovek. Slaby zdenek

zdravím, pan doktor je špička ve svém oboru, profesionální, lidský. Lepšího zubaře jsem nezažil. Sestřička je hodná a vzájemná souhra s panem doktorem je na vysoké úrovni.
PS: zákrok začinající zanět okostnice....

C

K p. doktorovi chodím už několik let a nikdy jsem nebyl nespokojený-naopak- výborná atmosféra v ordinaci,velice lidský přístup,žádné stresy, vlastně pohoda a klídek.
CHODÍM RÁD KE SVÉMU ZUBNÍMU LÉKAŘI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.doktor je velice příjemný a sympatický člověk-100% odborník a "macher"! S usměvavou a příjemnou sestřičkou tvoří velice profesionální dvojici s lidským přístupem. Maximální spokojenost-jak s kvalitou práce tak přístupem k pacientovi!

Dobrý den, hned na začátku musím říct, že pan doktor je absolutní jednička mezi stomatology ( a že jsem jich už pár měl) a hlavně je lidský, vždy prohodí pár slov, usměje se, dokáže vás tak uklidnit, že i při trhání osmiček jsem si připadal absolutně v pohodě...prostě profesionál ve všech směrech. A jak už bylo v pár hodnoceních psáno...na návštěvy u zubaře se asi jako jeden z mála lidí těším, žádný strach, obavy...prostě pohoda. Zákroky provádí precizně, bez bolestně a když už to sem tam zabolí, tak se vždy snaží zákrok provést rychle aby vás netrápil. Prostě dám za pana doktora obě ruce do ohně...a můžu ho bez obav doporučit všem!!! DÉKUJI PANE DOKTORE CARASI!!!

Dobry den, asi jako vetsina hodnoticich tady ani ja osetreni zubu vubec nerozumim, ale zatim vzdy jsem sel z tehle ordinace velice spokojen (i po trhani osmicky ktera mi lezla do tvare), s pocitem ze odchazim z rukou absolutnich profiku a protoze lidsky jsou snad jeste dal, ja se na dalsi navstevu snad tesim. Nejlepsi hodnoceni nedavam jen proto, ze se za mnou neodstehovali do Studenky a ja musim dojizdet do Karvine :-).

Pan doktor je profesionál a má skvělý přístup ke svým pacientům, má perfektní odhad na endodontii a v protetice se vždy, je li třeba, snaží najít nejlevnější cestu pro pacienty.

Dneska jsem byla u pana doktora poprve, mela jsem sileny strach , ale pan doktor prijemny sestricka taky, zakrok byl besbolestny, a myslim ze uz nebudou obavy z dalsi prohlidky :-) :-) :-)

Dobry den tak vidim kladne hodnoceni a doufam ze taky budu chodit rada a bez strachu :-)