Mám pouze zkušenost z gastroenterologické ambulanci, kde bohužel nepůsobí příliš důvěryhodně, i přes milý přístup jsou vidět velké mezery v odbornosti, neřeší cíleně problém, ale hledá východisky ve zcela nesmyslných postupech. Můj případ - dítě se zažívacími problémy posílá na EEG na neurologii, zcela se nezajímá o skladbu stravy, ani žádnou podrobnou nutriční anamnézu neprovedl. Všechno pouze tápání ve stanovení diagnózy, které nedal a ani nebyl ochoten přidat hodnotu vyšší, než neodborné domněnky rodičů. Jakékoliv dotazy zůstaly nezodpovězeny.

There are no words to dsceirbe how bodacious this is.

Jsme velice spokojeni.

Na pana doktora mam jen ty nejlepsi vzpominky, je to ten nejlepsi pediatr, jakeho jsem kdy potkala, a to jsem jich poznala (diky odstehovani), kdybych nebydlela tak daleko, i se svym druhym ditetem bych jezdila za nim. Pokud si tady nekdo stezuje, ze se pan doktor chova nadrazene, je to jen osobni nazor kazdeho, k nam se tak rozhodne nechoval, Overila jsem si vicekrat, ze jeho nazory jsou opravdu spravne a overene praxi. Preju jemu i jeho zene hodne spokojenych detskych pacientů. Simona.

Je vidět, že ví, co dělá:)

Jsem vděčná, že máme to štěstí a chodíme právě do ordinace pana a paní doktorky. Oba jednají příjemně, ochotně, pečlivě. Jsou rozhodní, k dětem se chovají kamarádsky, přistupují s úsměvem. Jsou to profesionálové na svém místě. Odborné vysvětlí srozumitelně. Doporučujeme!

Je úplně nejlepší!Vyléčil mě už milionkrát!Je supééééééééééééééééééééééééér!!!

Musím říci,že paní doktorka je moc hodná k dětem se chová moc příjemě a vyzařuje z ní klid,který nají děti rádi,a navíc se snaží pomoci za každou cenu a v každé situaci se na ni můžete obrátit.Nám moc pomohla,když byl náš malej ještě miminko,tak jsme byla hodně zoufalá a ona nám fakt pomohla a snažila se nám poradit na to nikdy nezapomenu jak ochotně se zachovala.Opravdu si myslím,že bych lepšího lékaře těžko hledala,100% jí důvěřuji a moc si jí vážím.S panem doktorem už je to poňekud horší,ale .............

Pan Doktor Bělohlávek i paní doktorka jsou odborníci,na první pohled sice působí poňekud stroze,a nadřazeně(hlavně pan doktor,se někdy chová poňekud nadřazeňe a snaží se dát najevo ,že pouze jeho názor je zprávný a nepřipouští,že by někdo mohl mít na danou věc i jiný názor nežli on,a občas jedná poňekud ironicky)nicméňe,co se týče léčení jsou oba jedni z nejlepších pediatrů,které znám a myslím si,že se žádná maminka nemusí obávat,že by jejich způsob léčby byl nezprávný,jsou velice opatrní a důslední,čekání u nich v čekárně je sice dlouhé,ale určiťe si stojí za to počkat.

Myslím si ,že u nás ve městě by se lepší pediatr těžko hledal,pan doktor i jeho manželka jsou opravdu odborníci,i když se někdy pan doktor chová velice nepříjemě,ale to nemění nic na tom,že je dobrý doktor,čas ztrávený v čekárně je opravdu dlouhý,ale pro své dítě obětuji mnohem více než čas ztrávený čekáním na jednoho z nejlepších lékařů,alespoň co se týče odbornosti,když né chování.