Soukromá interní praxe
Mohylová 49, Plzeň

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Soukromá interní praxe problém s hypertenzí

Za panem doktorem jsem si musela dojet, po doporučení mé příbuzné, kdy jsem u jeho kolegů léčena na hypertenzi, která přes různě pozměněnou medikaci stále setrvávala a zvyšovala se.
Už jenom prostředí, do které pacient přijde v čekárně je příjemné.Pan doktor mi přišel jako zjevení mezi lékaři.Jeho naprosto profesionální a erudovaný přístup, kdy zbytečně nemluví, ale koná. Díky skvělé vybavenosti své ordinace, pacient nemusí pro vyšetření jako je sonografie orgánů nikam běhat.Vysvětlí účinky předpsané medikace a doporučí případná další omezení pacientovi. Tak by měla vypadat lékařská péče, ale po mé zkušenosti je pan doktor bílá vrána mezi svými kolegy a to i kolegy z krajské kliniky. Moc děkuji.

Já jsem spokojená moc a moc. Pan doktor toho sice moc nenamluví, to je sice pravda, ale o to víc toho vyléčí a opravdu se snaží nic nezanedbat, sestřička se za těch pár let už taky naučila usmívat a být milá, protože my vyděšení pacienti to opravdu potřebujeme :-) Děkuji oběma.

Specialista, ale málo komunikativní.Velmi nepříjemná až arogantní sestra svým
chováním snižuje kvalitu této ordinace.

nejlepší lékař u kterého jsem byla.Výborný přístup ,profesionální chování,příjemný vystupování.I když má plno lidí,nepospíchá věnuje se maximálně.Takových lékařů by mělo být víc

Velmi pečlivý a citlivý lékař s příjemným vystupováním, který se mi vždy naplno věnuje, vše vysvětlí a měla jsem u něj vždy pocit, že mu skutečně jde o mé zdraví. Ale sestřička je tedy pravý opak, splašená, člověku se nepodívá do očí ani když na něj mluví, v horším případě je otočená zády a ještě ve vedlejší místnosti. Když dělá EKG, tak to jsem tedy koukala, jak to všechno lítá... Ale mám s ní jen jednu zkušenost, tak třeba jen neměla zrovna náladu.

Je velmi svědomitý. Snaží se vést pacienty k spoluzodpovědnosti za zdravotní stav.

Odborník, výborný přístup k pacientovi, vše dokonale vysvětlí a člověk tam skutečně nabude dojmu, že nejste jenom číslo, ale člověk, který hledá pomoc. Vybavení ordinace je špičkové, nemusíte běhat po vyšetřeních po celé Plzni potřebná vyšetření provádí pan doktor sám. Je velmi citlivý a ohleduplný. Vynikající odborník.
Chtěla bych jen ještě podotknout, že u nedoporučuji pana Josefa a pana Vladimíra je shodná IP adresa jedná se pravděpodobně o omyl.

Chcete poznat jakou úroveň by mělo mít dobré zdravotnictví? Chcete se přesvědčit o svém skutečném zdravotním stavu? Objednejte se a svěřte se panu doktorovi Lejčkovi. Sám chodím tomuto lékaři již mnoho let. Vždy mi pomohl, vyléčil mi z několika civilizačních chorob a seniorských příznaků. O jeho odborných znalostech, vybavení ordinace špičkovou technikou, ale především úžasnému lidskému přístupu, zároveň snaze o pochopení lidských patálií,problémů a názornému vysvětlení, nelze vůbec pochybovat. Tento komplexní přístup najdete snad jen na špičkových pracovištích a to ještě vzácně a ne zadarmo. Vzhledem k tomu, že pan doktor léčí i mojí příbuznou, vím o čem mluvím a rozhodně to není můj subjektivní názor a pocit. Domnívám se, že k tomuto lékaři by měli docházet mnozí jiní "zdravotníci" na školení a konzultace jak zacházet s pacientem a jak se k němu chovat, jak ho i léčit. A nejen zdravotníci, ale i ti ouřadové, kteří přidělují peníze a rozhodují o úrovni našeho zkorumpovaného a zdevastovaného zdravotnictví.

Lékař ojedinělých kvalit odborných i lidských. Vzhledem k tomu, že má skvělé vybavení ordinace a on i jeho žena, které mu pomáhá, jsou hluboce věřící nesmírně hodní lidé, tak vstupem do ordinace vstupujete na špičkovou kliniku i do kostela současně. Přečetl jsem si i komentář, že jsou náladoví, ani se mně tomu nechce věřit, ale asi i kněz může mít špatnou náladu, práce je někdy ubíjející. Ale věřím, že pro většinu pacientů je pan doktor pohlazením po duši.

Velice svědomitý lékař, pacienta chápe jako osobu, které věnuje příslušnou individuální péči. Je velmi důsledný a lze se z laického pohledu domnívat, že jde o skutečně zkušeného a odborně nadprůměrného lékaře. I z pohledu liského přístupu k pacientovi nelze mít žádnou výhradu. Děkuji