Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

C

Velká spokojenost!Já osobně doporučuji.P.

K panu doktorovi chodíme už hodně dlouho celá rodina. Jsme velmi spokojeni, perfektní přístup - jak pana doktora, tak paní sestřičky.....V nemocnici dceři naordinoval p. Dr. pouze chlazení obklady a nožka musela do sádry.....A pokud se někomu nelíbí a řeší tady přístup, máme demokracii, nechť přejde k jinému lékaři, v nemocnici je "opravdu profesionální přístup".....

Jako lékař velmi dobrý, ochotný, má citlivý přístup k pacientúm. Horší je, když je pod vlivem alkoholu a sám ordinaci, působí dojmem schizofrenika, blábolá nesmysly, "plete" se mu jazyk, mluví nesrozumitelně, motá se v ordinaci. Je smutné, že ho ovládl alkohol, nezná hranici. Má asi dost velké problémy, ma jich dost, řízení pod vlivem alkoholu, ordinování pod vlivem alkoholu, měl by je řešit. Tím, že se motá a blábolá nesmysly opilý v ordinaci nic nevyřeší, spíše si uškodí. Snad nikomu jako chirurg neuškodí.

Je velmi dobrý lékař.Co se týče toho pití,každý má nějaké neřesti.A on je dospělý člověk,tak určitě ví co dělat.Nesuďme někoho o kom toho osobně mnoho nevíme.

Je to lékař, kterému důvěřuje celá rodina, protože umí a ví co dělá. Syn se jiného lékaře bojí a nechce se jinde nechat ošetřit. U jiných případů víme, že dovedl zachránit např. končentinu, kterou v Mostě chtěli amputovat a proto jsme jeho pacianti a osobně víme a cítíme kvalitu a klid při léčení. Jana Štádlerová, FRANC Petr, Pribuš Michal.

je to notorik a závislák,chtěl mi léčit zlomený malíček u nohy nějakou vodičkou,tak jsem šel raději do nemocnice.

Jsem s panem doktorem víc než spokojená..je vždy velmi milý .. ochotný a sestřička je opravdu fajn..A nějaký problém s tím či oným.. no kdo je nemá že? :-)

Měl jsem zlomenou nohu, bohužel v tu dobu byl pán doktor na dovolené a tak mne nezbývalo nic jiného, než vyhledat jiného odbornika. Bohužel můj stav zhoršil a tak po více jak měsíci jsem "zašel" pro radu k panu doktorovi Česákovi, který se mne ujal okamžitě a nabídl mne, při jakýchkoliv potížích, ošetření i v sobotu.
Dnes jsem již zdráv a mohu znova chodit. Proto dávám panu doktorovi MUDr. Česákovi maximální ohodnocení.

Děkuji, pane doktore.

S vděčním pozdravem Miroslav Siebert, Most.

Vždy dobře pomohl ,poradil dobře vylečil.Jsem velmi spokojená.Schulzová Ivana

Přečetla jsem si pár hodnocení - jeden pacient chválí - druhý ne a pomlouvá.Léčim se sama u pana Dr asi l7 let a všichni kolem mně.Musim říct velice upřímně že několikrtá jsem se dostala do sporu ale pokmaždé se ukázalo že pan Dr.umí velice mi pokaždé pomohl.Zachránil mi nohu po autonehodě a nemluvim o dalších pošetření.Dneska už v Mostě nebydlím a přesto si raději zajedu za nim až do Mostu cca 100 km ale ráda ten benzín zaplatim,protože mam tu nejlepší péči.A když se napije - a kdo z nás se nenapije.Někdo víc někdo míňTřeba měl zrovna problém ale k práci se pokaždé postaví a nikdy pacienta neodmítne- tomu nevěřim.Pro nás se stal lékařem na prvnim místě.Nikdo v nemocnici a v nejbližšim okolí z těch chirurgů nikdo neni tak ochotný a šikovný.Když zašije není to vidět a za čas ani nevíte že Vám něco bylo.Nováková