Adresa

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk
Poliklinika Žamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Těšila jsem se, že budeme mít tak skvěle hodnoceného lékaře a chtěla k němu přihlásit své dvě dcery, když jsem mu však telefonicky sdělila, že nejsou bohužel kompletně očkovány, protože měly po očkování nežádoucí účinky, sdělil mi pan doktor, že o takové děti tady nestojí, že s takovými jsou jenom problémy kvůli kontrolám a že mají dětí dost. Mám si prý najít jiného lékaře. Budeme se sem stěhovat a budeme nejspíš bez lékaře, jestli i ostatní zaujmou podobný postoj. Nebo budeme dojíždět k doktorce 40km.. Myslím, že by někteří doktoři měli přehodnotit přístup ke svojí práci, hlavně ti, kteří jsou hodnoceni jako: ochotný, vstřícný s krásným přístupem k dětem....... Eva

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Pan doktor Andr je nejlepší dětský lékař v okolí Žamberka, naše dvojčata se k němu od malinka těšili, je to skvělý odborník, chová se nádherně, jak k rodičům, tak k dětem, bezvadný chlap. Děkujeme pane doktore.

Ověřený profil

Můžu jen potvrdit. Vynikající a příjemná spolupráce, ochotný, pečlivý a s dětmi je "kamarád". Má přehled o novinkách v pediatrii. Kdykoliv si nevíte rady, poradí i po telefonu a zváží, zda se to či ono zvládne doma, musíme do ordinace nebo raději do nemocnice apod.

J
Ověřený profil

Také se přidávám ke kladnému hodnocení tohoto lékaře.Je velmi pečlivý a s dětmi to umí :-) Neměla jsem s ním zatím žádný problém :-)

Ověřený profil

Maminky , přidávám se k věčině spokojených maminek :) Já jsem taky velice spokojená ... Chtěla jsem , aby můj syn měl dobrého lékaře .. a určitě jsme se trefili !! Hondej , milej , krásný přístup k mému synu .. :) a hlavně vše velice dobře vysvětlí :)

J
Ověřený profil

Zdravim vsechny maminky:) sama za sebe muzu rici ze lepsiho detskeho lekare jsem jeste nevidela..Muzu se maximalne zpolehnout na jeho ochotu at tam prijdu scim koli a nebo si nejsem necim jista vzdy mi pomuze maleho peclive prohledne a ikdyz to je i malickost tak na me nekouka jak na blbce a jeste rekne ze je tu pro nas.timto bych chtela moc podekovat samozrejme i sestricce za jejich ochotu a peci vuci detem..Dekujeme:))

R
Ověřený profil

Milá Helenko,nenechte se rozhodit názory nepodepsaných maminek,svojí práci děláte výborně,málokdo si dovede představit práci ve zdravotnictví,a ordinace není mateřské centrum nebo školka:-)A panu Androvi budeme vděční za záchranu a na rozdíl od jiných na to nezapomeneme:-)Díky,díky doktůrku:-)))

H

Pan doktor je milý,vše dobře vysvětlí a má skvělý přístup k dětem.A sestřičku mé děti mají moc rádi,hezky se k nim vždy chovala,takže Já mám zkušenosti jiné a mé děti také.

D
Ověřený profil

Děkuji mamince (pisatelce) z 18/12/2011 za hodncení své osoby.Budu se snažit o zlepšení svého přístupu a nemluvit p.dokt. do ord.věcí a nekazit mu renomé.
Ps: Možná by si to se mnou maminka chtěla vyměnit,a zkusit si to ord.místo mě.!

Dobrý den,chodím se svými 3dětmi k doktoru Androvi kolik let,nikdy si na něj nemohu stěžovat,dokáže poradit a uklidnit matky s obavami o své dítě,ale od té doby co je tam Helena ,která mu do všeho povídá a píše recepty a neumí se chovat k dětem tam moje děti moc nadšení kvůli ní nechodí.kazí panu doktorovi renomé,myslím,že spousta rodičů odešla kvůli ní a dokonce se maminky v čekárně podobně vyjadřují.je to pro pana doktora asi dost složité,protože říci rod.příslušníkovi aby se choval k dětem vstřícneji atd. ale je to na jeho zvážení,zda bude raději přřicházet o své příznivce,nebo jestli zase začne být populární jak dřív.Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti