Jarmila Tománková, zubař Pelhřimov

MUDr. Jarmila Tománková

Uložit

Zubař Více

4 názor

Uložit


Adresa

Zubní ordinace
Pražská III. ZŠ 1543, Pelhřimov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Tragedie. ignorace objednaci doby. jeden zub dela na 5x takze v kombinaci s dlouhou objednaci dobou ho dokonci za rok a po tydnu vam nekvalitne udela blomba vypadne

P
Ověřený profil

Nejenom, že paní zubařka své pacienty ignoruje tím, že si je objedná na 8 hodinu a přijde si až v 10. Po zákroku paní zubařky, jsem musela na pohotovost kvůli její nedbalosti a špatnému čistění, bohužel zub je mrtví. A takových zkušeností s ní mám víc. Kdykoliv tam jdu, tak je to jak noční můra.

H
Ověřený profil

Dlouhá čekací doba je fakt, knihu do čekárny vždy s sebou! Přesto bych neměnila. Paní doktorka mě zbavila dlouholetého strachu ze zubařů. Oceňuji u ní jemnost, lidský přístup i to, že vše dopředu vysvětlí a upozorní předem, kdy bude ošetření nepříjemné.

P
Ověřený profil

Dovolil bych si oponovat předchozímu uživateli, byť už k pí. doktorce nechodím (přestěhoval jsem se), tak co si ji pamatuji, byl jsem vždy spokojen (i když paní doktorka se mnou už asi méně:))

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti