Ortodoncie a zubní praxe
Za Zelenou liškou 473/16, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Raději budu mít křivé zuby, než jít znovu k této doktorce. V životě jsem nezažila nic tak arogantního jako její chování. Snaží se z lidí akorát vymámit peníze, nic jiného. A jakmile není po jejím, začne na vás řvát a být opravdu nepříjemná.

Na paní doktorku nemůžu říct nic zlého. Je milá, vstřícná a usměvavá. Nesouhlasím s ostatními, kteří tu píšou, že řve na pacienty atd. atd. Nám se nic takového nestalo.
Ale sestra, to je kr.áva. (promiňte mi ten výraz, ale nic slušnějšího a výstižnějšího jsem nenašla) Řvala na dceru, přitom jí ani nevysvětlila, co má dělat..

K této lékařce chodím se synem více jak rok (zhruba 10 návštěv) a neměla jsem s ní jediný problém. Paní doktorka na nás byla vždy vlídná, usměvavá a empaticky naladěná. Co se týče ceny, znáte celý rozpočet léčby předem, což není zdaleka u všech ortodontistů pravidlem.

No booze, tak si nosi do ordinace dite! Abyste se z toho nezblaznili, ze chce pracovat. Ja ji naopak obdivuju, ze i s obrim brichem a brzy po porodu ordinuje... Jinak ja i moje mama jsme s ni spokojeni, rozhodne jsou i drazsi ortodontiste a nikdy se mi nestalo, ze by na me kricela. Nebo ze bych videla, jak krici na nekoho jineho. Jediny co me mrzi, jsou ty dlouhe objednaci doby. Jak ma clovek vedet, co za ctyri mesice zrovna bude delat, a kdyz to pak i treba tyden dopredu zrusi, dostane termin minimalne za dva mesice, coz je blby, jelikoz o tu dobu dyl pak clovek musi mit ty rovnatka :(

Tuto dokrotku NEDOPORUCUJI! Nosi si do prace osobni problem, vymyva mi tam s nima mozek temer na kazde navsteve. Co jeji dite, co maznzel bla bla bla.

Vrcholem vseho byl rozhovor se sestrou, ktera byla do telefonu drza a neprijemna.

nepříjemná (nosí si nejspíše osobní problémy do práce) a ke všemu neuvěřitelně drahá......

Souhlasím s posledními příspěvky. Je nepříijemná.

souhlasím s posledními příspěvky, tato doktorka by měla jít někam, kde by nepřišla do styku se zákazníky.... Neuvěřitelně hrubý přístup!!!!!!!!!!!!!!

NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!! co paní doktorka předvedla dneska mě je opravdu nehorázná drzost. Řvát na pacienta, který mu platí takové peníze, bůh ví proč (zda má soukromé problémy, nebo opravdu nevím). Neprofesionální přístup, arogantní a drahá!!!!!!!!! Sestřičky jsou velmi milé, za tu dobu jsem neměla s nimi problém, ale důležitější se doktorka, která ovšem neví, jak se k pacientům chovat.

Dobry den vsem! Musim rict ze tohle je nejhorsi pripad co jsem kdy zazila. Dneska jsem volala do ordinaci s tim , ze jsem chtela zmnenit ortodontistu svemu brachovi, protoze si myslim ze pro 9. leteho brachu je pan doktor JIri Petr je trosku drahy. I kdyz k nemu chodim uz vic jak dva roky a jsem spokojena, i kdyz bych to uz mela strasne rada za sebou... jeste chvilku to vydrzim protoze uz to mam nakonci.. za velmi kratkou dobu mi to sundavaji. :) nevylezli mi spicaky a jedna petka. tak uz je mam vsechny na miste. Mela jsem zkus a mensi zoubky, ze dasne jsou vetsi nez zoubky :) coz uz ted v zadnem pripade nemam. Jsem s nim maximalne spokojena. Ale brachovi jsem chtela sehnat neco levnejsiho a taky dobryho. Po doporuceni jednoho naseho znameho zubniho lekare jsem zavolala pani doktorce. Zvedla to bud sestricka nebo nekdo z pani doktorek, protoze tam neordinuje jen ona. Ale jeste i dalsi nejaka pani doktorka spolu. Velmi mile mi odpovedela, ze termin ma jen 29.11 ..pak chvilku mlcela a rekla ze bych mohla a i dneska. Jsem ji volala kolem 13 hodin. Rekla ze muzu v 16:20. Tak jsem byla strasne rada..jsem rekla ze vemu dve deti.. jeste segru. Ona rekla ze v pohode.. ze to neni problem. A s usmevem polozila telefon. Jela jsem 50 km do ordinace. Prijeli jsme tam asi o 4o min driv. Tak jsem se rozhodla ze pujdeme se jeste projit. Tak jsem detem koupila zmrzku. Samozrejmne ze deti jsou pomaly.. vesli jsme do ordinaci .. Mensi ordinace.. sedli jsme.. recepcni na nas zarvala s tim ze at jdeme pryc s tou zmrzlinou. Tak jsem deti poprosila aby sli ven a dojedli tu zmrzlinu venku a pak prisli dovnitr. Sestricka se nas zeptala na karticky pojistovny. Dala jsem ji je. Ona prepsala jmeno a dala nam je zpatky. Pak doktorka vysla ven z ordinaci a zacla rvat ze co tu delame ze na nas nema cas,ze mas skluz a ze urcite nas na dnesek neobjednavala a ze cekaci lhuta je dva mesice a at ji nezdrzuji. Byla jsem v soku z tohoto chovani. Chapete to ? clovek zavola nez prijde. Zepta se na termin. Oni ji ho daji. On pojede s detma pres celou Prahu a oni mu tak natrou ?Takoveho chovani k lidem ? dyt jsou to deti! Meli jste videt jak rvala. To bylo fakt cirkusove show. Kdyz chcete na show zadarmo musite navstivit tuto ordinaci. Ja jsem v klidu otevrela svoji telefonni knizku a ukazala pani recepcni ze jsem jim volala a ze mluvili jsme spolu 6 minut. Ona zacla popirat ze nikdo k nim nevolal. Pak vysla zas pani doktorka s tim ze dokud do 5 minut nevyklidime ordinaci zavola na nas policii, ze na to ma pravo. Tak to jsem lidi fakt koukala :D mela jsem takovou chut ji dat par facek :D a to jsem s ni mluvila uplne vklidu. Nedovolila mi rict ani slovo. Furt jen rvala. A to jsme byli fakt dobre oblecene :D A to chodim k nejlepsimu ortodontistovi k panu doktorovi Jirimu Petrovi. A nikdy takove to chovani jsem tam nikdy nezazila. Tam jsou fakt vstricne! Chtela jsem vytahnout zaznam hovoru abych mela proste ten hovor abych tam nebyla za blbecka. Ale nas stat jedna proti nam,, bylo mi receno ze nic takoveho operatori poskytnout nemuzou :D to je fakt neco. TAKZE NEDOPORUCUJU!!!pani doktorka zaslouzi si k vanocum nahubem :) aby tam nekoho treba nepokousala!OPRAVDU SI NAJDETE NEKOHO JINEHO. NEBO JE FAKT LEPSI CHODIT S RIVYMA ZUBAMA NEZ NOSIT PENIZE TAKOVE BESTII. mela zustat jeste na materske dovolene nez chodit po ordinaci 2m krat 2 metry a rvat. fakt cirkus. Jeste asi ma sok z toho porodu.