MUDr. Jarmila Sílová

Slezská Ostrava 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Hladnovdká 2078/20, Slezská Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka velmi příjemná, empatická chodím k ní velmi ráda, vždy vyjde vstříc,super, odcházím vždy spokojená

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K pani doktorce Silove jsem chodil od mala.Vzdy jsem byl spokojen s jeji praci .Po zrizeni nove ordinace kde zamestnava arogantni recepcni ktera nebere telefony a jeste LZE se kvalita zacala zhorsovat.Uz jen to ze se tam doktori stridaj bude neco spatne.Dnes jsem byl vyskrtnuty diky neschopnosti a lhani recepcni ktera tam je uplne zbytecna protze svou praci nedela jak ma.Den pred navstevou mi volali jestli mohu prijit.Souhlasil jsem ze ano ,o hodinu a pul pozdeji jsem se dovedel ze jsem byl v kontaktu s clovekem pozitivnim na covid.Od te doby jsem se marne snazil dovolat ale telefon nikdo nevzal a to ani na druhy den.Bylo mi receno ze mi volali a cislo nejake stare ktere uz nepouzivam ale den pred tim mi bylo volane na spravne cislo.zajimave...Je to smutne radeji jsem mel jit a zatajit moznosti covidu a priste to jinde urcite udelam .Timto zdravim pani Silovou a pouze ji dekuji za tech vice nez dvacet let co se mi starala o chrup.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dobrý den, jsem velmi spokojen s přístupem paní doktorky Sílové .
Měl jsem problém se zubní náhradou,který velmi profesionálně paní doktorka vyřešila.Děkuji Miroslav Siwek

Y

Dobrý den, ANO i já jsem VELMI spokojená s přístupem a ošetřením paní doktorky Sílové . Zoubky mě hodně potrápily, paní doktorka zachránila všechny. Moc děkuji. PS sestru bych vyměnila taky.YM

S paní doktorkou maximální spokojenost, ale sestra - tragedie, chodící arogance a "veledůležitost". Paní doktorka si umí sestry vybírat, i ta předešlá byla podobného ražení.

Maximálně spokojená s paní MUDr. Jarmilou Silovou a taktéž s její dcerou MUDr. Janou Silovou. Obě jsou naprosto skvělé lékařky s lidským přístupem. Se sestřičkou je to však jak s počasím, záleží jak se vyspí :)

K paní doktorce chodím už spoustu let a jsem s ní velice spokojen. Pracuje rychle a citlivě a hlavně je velice levná. Jedinou výhradu a to dosti vážnou mám vůči její současné sestře, která by měla pracovat,někde v restauračním zařízení. Je arogantní, nebo spíš sprostá,díky ní mám z návštěvy ordinace vždy nepřijemný pocit, který jak jsem zjistil nesdílím pouze já.

Paní doktorka je super, ale ta sestra je naprosto arogantní a tragická..... Nechápu jak tam může někoho takového trpět. Její chování nemá se slušností nic společného.

S p.Silovou jsem velice spokojena.Je oblibena mnou i mou maminkou.Ma velmi kladny pristup k pacientum.Predevsim je skvela a ma zlate ruce.Uz bych nemenila za jineho lekare.polakova

S paní zubařkou jsem spokojená. Chodím k ní od střední školy a vypadla mi snad jenom jedna plomba. Její přístup k pacientovi je citlivý a profesionální. Nechová se jako polobůh, nenadává a nekomentuje stav chrupu, prostě jako správný řemeslník vezme nářadí a spravuje. :-)
Nejsem však 100% přesvědčena o její profesionální odbornosti. Jsou to jenom náznaky, připadá mi rychle hotová a občas nepozná kaz od plomby. Možná se mýlím, přece jenom nejsem znalec stomatologie.
Její sestra je správná "herdekbaba".