Jarmila Sílová, zubař Slezská Ostrava

MUDr. Jarmila Sílová

Zubař Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hladnovdká 2078/20, Slezská Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Dobrý den, jsem velmi spokojen s přístupem paní doktorky Sílové .
Měl jsem problém se zubní náhradou,který velmi profesionálně paní doktorka vyřešila.Děkuji Miroslav Siwek


Y
Ověřeny pacient

Dobrý den, ANO i já jsem VELMI spokojená s přístupem a ošetřením paní doktorky Sílové . Zoubky mě hodně potrápily, paní doktorka zachránila všechny. Moc děkuji. PS sestru bych vyměnila taky.YM


N
Ověřeny pacient

S paní doktorkou maximální spokojenost, ale sestra - tragedie, chodící arogance a "veledůležitost". Paní doktorka si umí sestry vybírat, i ta předešlá byla podobného ražení.


S
Ověřeny pacient

Maximálně spokojená s paní MUDr. Jarmilou Silovou a taktéž s její dcerou MUDr. Janou Silovou. Obě jsou naprosto skvělé lékařky s lidským přístupem. Se sestřičkou je to však jak s počasím, záleží jak se vyspí :)


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už spoustu let a jsem s ní velice spokojen. Pracuje rychle a citlivě a hlavně je velice levná. Jedinou výhradu a to dosti vážnou mám vůči její současné sestře, která by měla pracovat,někde v restauračním zařízení. Je arogantní, nebo spíš sprostá,díky ní mám z návštěvy ordinace vždy nepřijemný pocit, který jak jsem zjistil nesdílím pouze já.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je super, ale ta sestra je naprosto arogantní a tragická..... Nechápu jak tam může někoho takového trpět. Její chování nemá se slušností nic společného.


S p.Silovou jsem velice spokojena.Je oblibena mnou i mou maminkou.Ma velmi kladny pristup k pacientum.Predevsim je skvela a ma zlate ruce.Uz bych nemenila za jineho lekare.polakova


Ověřeny pacient

S paní zubařkou jsem spokojená. Chodím k ní od střední školy a vypadla mi snad jenom jedna plomba. Její přístup k pacientovi je citlivý a profesionální. Nechová se jako polobůh, nenadává a nekomentuje stav chrupu, prostě jako správný řemeslník vezme nářadí a spravuje. :-)
Nejsem však 100% přesvědčena o její profesionální odbornosti. Jsou to jenom náznaky, připadá mi rychle hotová a občas nepozná kaz od plomby. Možná se mýlím, přece jenom nejsem znalec stomatologie.
Její sestra je správná "herdekbaba".


Dnes jsem byla ošetřena dcerou paní doktorky a byla jsem velmi spokojená, je příjemná , citlivá , všem doporučuji.PK


Ověřeny pacient

Přestěhoval jsem se do Ostravy před několika lety a jediné co se mi opravdu dlouhou dobu nedařilo najít, byl kvalitní zubař. Zatím mám za sebou u paní Sílové jen jedno ošetření, ale s jejím výkonem jsem naprosto spokojen. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti