J.Štancla 152, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Po 2 ztracených letech jsem přešla k jinému lékaři a o Mudr. Poledníkové můžu říct toto: Své práci naprosto nerozumí, 2 roky mi předepisovala nevhodnou medikaci, kterou mi nový lékař okamžitě upravil a - světě div se - výsledky se do pár měsíců dostavily. "Vyšetření" buď proklábosí po telefonu (s rodinou a přáteli, nikoliv pacienty!) a pouze vás objedná na příště, nebo vás naopak bude zdržovat hodinu, prohlédne vás stropu po skep, vyděsí vás při té příležitost asi dvaceti nesrozumitelnými povzdechy, z nichž vyvodíte, že nastal čas zamluvit si místo na hřbitově, a když se pak třesoucím hlasem otážete, jak že se bude situace řešit, odvětí, že nijak. NIKDY VÍCE! Těch, co madam Poledníkovou považují za špičku ve svém oboru, bych se ráda zeptala, jak dlouho k ní chodí a zda za tu dobu zaznamenali nějaké zlepšení svého stavu. :) (Myslím, že odpověď znám předem. :))

Chodila jsem k této p.doktorce v Uh.Brodě. Je pravda, že na 8 hod.bylo objednáno X pacientů. A tak abyste byli co nejdříve na řadě (max 3.), museli jste být v čekárně nejlépe v 6.hod. Organizace práce - hrozná. Jdete k p. doktorce, ta se poptá jak se daří,změří tep, prohmátne krk, dá pokyn sestře k odběru krve.Za týden si zavolejte na výsledky a uvidíme. Jo, ale dovolejte se, když v UB ordinují 1 den v týdnu.Když to bylo poněkolikáté, že ani 4 týdny jsem se nemohla dovolat, tak už jsem to vzdala, protože za 14 dní jsem byla objednaná k návštěvě. A to byla p.doktorka překvapená, proč tam jdu, když jsem si mohla na výsledky zavolat. Změnila jsem proto endokrinologa. Teď jsem objednaná na ráno nejdříve na odběry a přitom sestra hned objedná k lékaři.Tady je to potom téměř na čas, rozdíl max 0,5 hod. oproti objednání.

Arogantní a bezcitná "doktorka" ke které se pacienti bojí chodit a většina to podstupuje jenom proto,že nemají kam jinam jít. Mám s ní jen ty nejhorší zkušenosti a NIKOMU ji nedoporučuji.

Paní doktorka neumí slušně jednat s lidmi...jen díky jejímu náladovému přístupu k pacientům jsem odešla...nepřijde mi normální, když se lidé v čekárně mezi sebou ptají jakou má paní doktorka dnes náladu!?!? Její léčebný postup v mém případě taky nebyl odpovídající...čekací doba děsná, objednaných lidí na stejnou hodinu nejmíň 15...no co dodat jsem ráda, že jsem pryč a nikdy víc!!!