Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

U paní doktorky se léčím asi dva roky. Je velmi milá a nikdy se na mně nezlobí, i když občas zapomenu zavolat na výsledky. Stále se ptá jak se mám a jak se cítím, není lhostejná. Někdo píše, že je náladová, ale zamyslete se nad sebou, jací jste vy! Každý má právo na špatný den a ona je taky jen člověk, navíc s velkou zodpovědností. A pacienti mají často zbytečné dotazy, myslí si, že všemu rozumí a pak se diví, že lékař už je nepříčetný...
Já tuto lékařku velmi doporučuji!

H
Ověřený profil

Obecným jevem v naší společnosti je, že dobrým hodnocením, poděkováním, vyjádřením spokojenosti se většina lidí neobtěžuje. Jsme obklopeni negativními zprávami, nespokojeností (srv. TV), nadáváme, reptáme. Proto přispívám svým hlasem k velmi dobrému hodnocení paní doktorky: léčí mne již dobrých 15 let (přešla jsem odjinud, kde se čekalo nezřídka 4 až 5 hodin), pravidelné kontroly ukazují, že se můj zdravotní stav zlepšuje - a to nejsem žádná mladice - je vždy milá, trpělivá, nikdy jsem nezažila, že by soukromě telefonovala nebo dokonce někam odběhla (to se nezřídka u lékařů stává), od nedávné doby má novou, ochotnou a přívětivou sestřičku. Paní doktorko, děkuji.

H
Ověřený profil

Po 2 ztracených letech jsem přešla k jinému lékaři a o Mudr. Poledníkové můžu říct toto: Své práci naprosto nerozumí, 2 roky mi předepisovala nevhodnou medikaci, kterou mi nový lékař okamžitě upravil a - světě div se - výsledky se do pár měsíců dostavily. "Vyšetření" buď proklábosí po telefonu (s rodinou a přáteli, nikoliv pacienty!) a pouze vás objedná na příště, nebo vás naopak bude zdržovat hodinu, prohlédne vás stropu po skep, vyděsí vás při té příležitost asi dvaceti nesrozumitelnými povzdechy, z nichž vyvodíte, že nastal čas zamluvit si místo na hřbitově, a když se pak třesoucím hlasem otážete, jak že se bude situace řešit, odvětí, že nijak. NIKDY VÍCE! Těch, co madam Poledníkovou považují za špičku ve svém oboru, bych se ráda zeptala, jak dlouho k ní chodí a zda za tu dobu zaznamenali nějaké zlepšení svého stavu. :) (Myslím, že odpověď znám předem. :))

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chodila jsem k této p.doktorce v Uh.Brodě. Je pravda, že na 8 hod.bylo objednáno X pacientů. A tak abyste byli co nejdříve na řadě (max 3.), museli jste být v čekárně nejlépe v 6.hod. Organizace práce - hrozná. Jdete k p. doktorce, ta se poptá jak se daří,změří tep, prohmátne krk, dá pokyn sestře k odběru krve.Za týden si zavolejte na výsledky a uvidíme. Jo, ale dovolejte se, když v UB ordinují 1 den v týdnu.Když to bylo poněkolikáté, že ani 4 týdny jsem se nemohla dovolat, tak už jsem to vzdala, protože za 14 dní jsem byla objednaná k návštěvě. A to byla p.doktorka překvapená, proč tam jdu, když jsem si mohla na výsledky zavolat. Změnila jsem proto endokrinologa. Teď jsem objednaná na ráno nejdříve na odběry a přitom sestra hned objedná k lékaři.Tady je to potom téměř na čas, rozdíl max 0,5 hod. oproti objednání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


jeden z nejlepších specialistu v uherském hradišti, kvalita peče na vysoke urovni a velmi přijemna paní doktorka.
Spokojeny pacient


Připadá mi, že negativní komentáře jsou v případě dr. Poledníkové neobjektivní. Chodím tam pravidelně přes šest let, takže si myslím, že po nějakých téměř 20 návštěvách si můžu dovolit hodnotit. S čím se dá částečně souhlasit je délka čekání (které ale v mém případě za ty roky nebylo nikdy delší než hodinu), rozhodně se nejedná o to, že by bylo 15 lidí objednáno na stejnou hodinu. Když už jsme se v čekárně jednou porovávali, tak na stejnou půlhodinu byli objednáni tři pacienti, tj. 6 na hodinu. A co mě nejvíc nadzvedlo je to, že by se v čekárně lidi ptali, jakou má doktorka náladu - to jsem za těch šest let nikdy nezažil, že by se někdo na něco takového zeptal. Ani jsem ji nikdy nezažil náladovou, arogantní nebo nadřazenou. Znám další tři lidi, kteří k ní taky chodí, a když se o ní bavíme, tak si myslím, že v názoru na ni se v podstatě schodneme. Nejsem schopný posoudit, jestli někdy chybně stanovila diagnózu, může to být pravda i nemusí, k tomu se nemůžu vyjádřit. Zbytek kritiky si myslím, že není podložený.


P

Arogantní a bezcitná "doktorka" ke které se pacienti bojí chodit a většina to podstupuje jenom proto,že nemají kam jinam jít. Mám s ní jen ty nejhorší zkušenosti a NIKOMU ji nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Paní doktorka na mne jako na pacientku udělala ten nejlepší dojem. Usměvavá,příjemná, ohleduplná. Získala si moji naprostou důvěru jako odbornice i jako člověk. Kéž by takových lékařů bylo mnohem, mnohem víc.


P

Záporné hodnocení lékařky považuji za neobjektivní a urážlivé. MUDr.Poledníkovou
považuji za velmi kvalifikovanou ve svém oboru, příjemnou a ochotnou.


N

U paní doktroky se léčím už řadu let a moc mi pomohla!Pokud to můžu posoudit, zvládá svůj obor dokonale a vše mi do detailu vysvětlí. Jsem rád, že jsem se k ní dostal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu