Jarmila Pírková, zubař Uničov

Zubař

Šternberská 4, Uničov
Praktický lékař stomatolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Chodím k paní doktorce již několik let a neměnila bych.Profesionální přístup,vždy vše srozumitelně vysvětlí a pomůže.

skvělá ordinace,vonavá,čistá je zde profesionální přístup lékařky a sestry,mohu doporučit a souhlasíme s předešlími komentáři

všem doporučuji,pracovitá ordinace,milá sestřička,skvělý a profesionální přístup k dospělým a zvlášt k dětemje poznat změna sestřičky,prostě přístup jak má být,příjemné vystupování a odborně provedena práce kterou si rádi zaplatíme všem tuto ordinaci doporučuji

velice pečlivá lékařka příjemný profesionální přístup,nzní již několik měsícu velice příjemná sestřička obě společně tvoří příjemný tým v ordinaci doporučuji

příjemné prostředí,čistota,jednání sestry a lékařky na urovni vždy kladné a příjemné vystupování je vždy obou profesionální je ocenitelné že při práci s pacientem umí se při takové náročné práci usmátjen tak dál doufám že tento tým sestřičky a lékařky nám dlouho vydrží váš pacient

Velmi příjemná paní

Zkušená, ochotná,odvádí kvalitní práci,

Ošetřuje mi chrup už od školního věku. Postupně přibyla manželka, syn a dcera. Ačkoliv jsme se odstěhovali a dojíždíme k ní z větší dálky nikdy bych neměnil. Profesionální a lidský přístup nemá každý, jen tak dál.

S paní zubařkou jsem velmi spokojená, je příjemná a díky ní už pro mě návštěva zubaře není horor :-)

Vynikající zubařka, ochotná, příjemná, citlivá k pacientovi, odborník na svém místě.