Odborný lékař oční
Kollárova 6, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Příjemné prostředí, velice příjemná paní doktorka i sestřička a skvělý přístup k pacientům na profesionální úrovni.

Chodím tam jednou za rok na kontrolu. Mám pokaždé velmi dobrou zkušenost. Naposledy mne potěšil wifi internet v čekárně, takže čekání utíkalo opravdu rychle :-)

Vyplati se mi dojizdet z Frenštátu

Reaguji na předchozí "Nedoporučení". Jak pisatel zjistil, že nebere děti, když, jak píše, ordinaci kvůli dovolené nenavštívil ? Že by konkurence ?
Naopak, děti do dvou let bere přednostně, velmi citlivě s dětmi zachází (mám dvě). To že neobjednává chápeme všichni, kteří jsme se objednávali v jiných zařízeních a známe problémy, když třeba kvůli dítěti nemůžeme na objednané vyšetření přijít (náhle). Dokonce nám bylo vyhrožováno, že za zrušenou objednávku budeme finančně postiženi.
Paní doktorka se snaží ošetřit všechny pacienty, kteří dorazí. Takže rádi počkáme, což vzhledem k počtu zřejmě spokojených pacientů, je často nutné. Třikrát v týdnu ordinuje do 18 hodin, když nám něco spadlo do oka, tak nás ošetřila i po 18 hodině. Zjistila jsem, že není výjimkou, že poslední pacient odchází i po 18.30.
Mimochodem, kde v okrese Nový Jičín se Vám věnuje odborník se dvěma atestacemi v oboru?
A její nepřítomnost (která je, řekla bych, během roku menší, než u jiných zařízení) lze snadno zjistit na telefonu, který je vyvěšen i na vstupních dveřích do zařízení, nebo na informačním letáčku dostupném v čekárně.
My bychom neměnili.

Lidský a profesionální přístup ke všem pacientům. Příjemné prostředí a moderní vybavení. Skvělé je, že se není třeba dopředu objednávat. Doporučuji.

Příjemná, profesionální přístup, dobře vybavená ordinace, co víc chtít?