Praktický lékař pro děti a dorost
ZŠ Tolstého, Voříškova 765/III, Klatovy

Hodná a poctivá paní doktorka i sestřička, obě jsou velmi ochotné a lidské.Náš Honzík se k nim nebojí chodit, navázaly s ním obě moc hezký vztah.

Jsme velice spokojený jak s paní doktorkou tak sestřičkou jsou to naše zlatíčka!!!!!!Máme tři děti a vždy dobře poradila a pomohla kdykoliv jsme potřebovali.Přestoupila jsem tam s naším prvním synem a když jsme čekali dvojčátka ani na minutu jsem neváhala nadále chodit k paní doktorce.Opravdu jsou nejlepší profesionální přístup a mohu vždy popovídat o čem koliv.Naše dětičky jse vždy těší a říkaj k naší paní doktorce a hlavně na lízátka to je pro ně motivace se vubec nebát.Takže opravdu jen samá chvála a doufám že budou mít usměv na tváři pořád.JK

K paní doktorce jsem chodila jako dítě,je to nejlepší doktorka co znám,nyní k ní chodí syn.Jsem s její péčí maximálně spokojena:)

Pečlivá,velmi hezký vztah k dětem i rodičům. Ochotná konzultovat i z domova.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Do teď na ní v dobrém vzpomínám. Vždy mi pomohla, byla pečlivá a velice příjemná. Doufám, že takovou doktorku seženu i pro své dítě.

Velmi milá, ochotná trpělivá.. sestřička je ze stejného těsta s malou si vždy popovídají paní doktora je evidentně velice pečlivá a citlivá

moc hodná Paní Doktorka a sestřička také,můžu jen doporučit

Chtěla bych se připojit ke kladným komentářům ostatních maminek. Jsem velmi spokojena s paní doktorkou Krátilovou, která je velmi příjemná, ochotná a velice pečlivá.Vždy dobře poradí a miminko dobře prohlédne.Také bych chtěla připojit velkou chválu setřičce, která velmi ochotná a zkušená.

Fakt skvělá