Jarmila Kadlčíková, pediatr Heřmanův Městec

Pediatr Více

Nám.Míru 290, Heřmanův Městec
Heřmanův Městec

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

C
Umístění: Heřmanův Městec Nemoc

Nedoporucuji, zanedbava nemoci a hlavne je vubec nepozna, v dobe, kdy se vybiralo 30.- jsem tak nechala za navstevu komplikace asi 500.-, rikala mi kazdy den, ze je vse vporadku, nakonec jsme skoncili v nemocnici se zanetem prudusek. Zrejme vyuzila nedomysleny lekarsky system, kdy se platilo za navstevu 30.-, tak nechala diagnozu vygradovat, byli jsme tam kazdy den a nic nam nepredepsala. Nic horsiho jsem nezazila nedoporucuji!!

S paní doktorkou jsme spokojení. Jednou jsme zastihli zástup, tam už to tak dobré nebylo, ale jinak je paní doktorka velmi ochotná, poradí, necpe všem hned atb. Za mě velká spokojenost i se sestrou.

Ač Nerada raději varuji před dětskou lékařskou MUdr Kadlčíkovou - Heřmanův Městec(resp. před jejími zástupy,ona osobně je tam málokdy). Pokud jste nemocní,raději se jí vyhněte a jděte jinam. Po vyšetření dětí mi řekla že jsou zdravé ale stav tomu neodpovídal tak jsem je vzala k jiné Mudr, a obě děti jsou nemocné-paní dr to nepoznala!!! konretne: byli sme u ni s obema detmi,mladsi dcera rymu a kasel,nechtela jist,pani dr mi rekla at si koupim vincentku na vlhceni nosu a kapky na kasel ze na antibiotika by pockala az kdyz bude kaslat tyden..stav byl ale dost hroznej tak jsem obe deti vzala k jine detske mudr. verdikt:mladsi 6tydenni dcerka- zanet prudusek,takze antibiotika,rikala mi ze to tam slysi. - ta nase dr mi rekla v pondeli ze ji mam koupit jen kapky na kasel a ze antibiotika by dala az kdyz bude kaslat tyden. no vyborne,takze sem byla vytocena. starsi dcera -ryma a sileny zachvaty kasle,u te mi pani dr rekla ze je uplne zdrava at ji poslu do skolky.ta nová paní dr kam sem ji vzala ji poslechla a rekla mi ze ma zapal plic!!!!taktez na antibitoikach!!!takze nás už tam urcite neuvidí!!!!!!!!chodte k ni jen s banalitami ale ne kdyz jsou deti vice nemocne. na jeji obhajobu chc napsat ze nas neosetrovala primo pani kadlcikova ale jakýsi zastup-mensi starsí paní. paní kadlcikova tam je totiz osobne zridkakdy..

Špatný doktor,nedoporučuji.

Dobrý den,
všem maminkám mohu Paní doktorku vřele doporučit z vlastní zkušenosti.Výborná,jedinečná komunikace.Laskavý,milý přístup jak k dětičkám tak také k rodičům.Útulně zařízená čekárna s ordinací.Všem doporučuji.

Máme jiné nzkušenosti než předchozí pisatel.
Paní doktorka je velmi příjemná,má výborný přístup k dětem.Moje dcera je dost často nemocná a jsem ráda,že u této paní doktorky se nic nepodceňuje.Nesetkala jsem se nikdy s neochotou naopak,vždy je usměvavá.Dojíždíme za ní ze Seče a vřele jí doporučuji.

Nejhorší doktor ktereho znám. Oco si člověk sám neřekne to nevyšetří,a když něco podnikne sama,tak je to mylka nebo už je žel bohu pozdě. Kdo uteče vyhraje a ušetří své děti zbytečných ůtrap v nemocnicích.

souhlasím

V ordinaci vám dobře poradí s výběrem nadstandartního očkování, vysvětlí i výhody jednotlivých typů a pomohou s výběrem. S dcerou jsme se tako rozhodli pro výběr očkování proti rakovině děložního čípku. Jsme velmi spokojeni s přístupem a jednáním.