Odborný lékař endokrinologie, interní
Dr. E. Beneše 5, Šumperk

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Můžu jen doporučit

Paní doktorku mohu jen vřele doporučit, vynikající odborník, skvělá komunikace,
laskavá. O pacienta se zajímá, jasně předloží nález i vysvětlí daný problém.
Pomohla po zdavotní i lidské stránce nejen mě, ale i mé dceři a několika známým.

Paní doktorka se vždy snažila vyřešit mé problémy, ač se přišlo na to, že nebyly úplně endokrinního či interního charakteru, poslala mě k dalším odborníkům a zajímala se o mě dál. Navíc vyřešila můj zdravotní problém, o kterém mi jiní lékaři tvrdili, že s ním nelze nic dělat.

Paní doktorka dokáže být i milá dámy, víte, jenže s některými pacienty to prostě asi jinak nejde. Chodím k ní již tři roky a celkově se cítím lépe. Jsem spokojená

Paní doktorka je co do odbornosti asi kvalitní, leč mám neblahé zkušenosti s jejím přístupem k pacientům. Pokud pominu její enormní rychlost při vyšetřování (honem, honem, další kus), tak dokáže být i velmi nepříjemná. A to nemusíte ani nesouhlasit, ani chtít něco navíc. V mém případě se mě velmi dotklo, že ač jsem hormony vždycky pečlivě užívala podle doporučení, tak při zjištěné nedostatečné hladině v krvi na mě paní doktorka téměř křičela a opakovaně přesvědčovala, že léky neberu. Absolutně neprávem. Přitom jen byla potřeba zvýšit denní dávku. Chápu, že někteří pacienti nespolupracují, ale stačí se zeptat slušně a jednou.

Dlouhé čekání v čekárně, kde je navíc málo místa k sezení. Člověk musí souhlasit s jejím názorem, vše ostatní je špatné. Kvůli tomu dokáže i pěkně ječet. Kdybych k ní nemusela, tak k ní nechodím.

Těžko ohodnotit lékaře z pohledu laika,ale věřím,že paní doktorka své práci rozumí.Jsem jejím pacientem již několik let a vždy jsem se setkal s porozuměním a perfektní péčí,jak od MUDr.Hajčmanové,tak od sestry Rounové(Marušky).Děkuji Vám dámy.

Precizní, pečlivá diagnostička, výborná komunikace s pacientem a odborné znalosti na nejlepší úrovni. Lidský přístup a příkladně zorganizovaná spolupráce se svojí příjemnou ambulantní sestrou. Mé hodnocení SPECIALISTA vychází z mnohaletých pozitivních zkušeností, které v mém případě zcela zastavily pokračování choroby. Upřímně děkuji.