Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.
Dělnická 1132/24, Havířov

Praktický lékař pro děti a dorost
Moravská 497/29, Havířov

S panem doktorem jsme se domluvili, že nás po přestěhování a kardiologické operaci, která tehdy 5ti měsíční dceru čekala převezme do péče. Když jsem se mu poté ozvala, jen do telefonu odsekl, že má plnou čekárnu a nemá čas se mnou ani telefonovat, natož nás vzít do péče. Takže díky panu doktorovi jsem s dítětem, které bylo dva týdny po operaci srdce jezdila 110 km tam a 110 km zpět k naši bývalé lékařce než jsme našli jiného lékaře v místě nového bydliště

Jsem s panem doktorem spokojena. Vzdy vse vysvětlí poradí je příjemný, neleči hned antibiotiky. K dítěti se na chlapa chová moc hezky. Je profesionál v oboru.

S panem doktorem jsme nad míru spokojení, vždy vše srozumitelně vysvětlí, poradí. Velice se nám líbí, že ne vždy hned řeší vše antibiotiky jako někteří jiní lékaři, kde dítě zakašle a už je má. Panu doktorovi a jeho milé sestřičce za péči moc děkujeme a všude doporučujeme :-)

Dnes jsem byla s dcerou u pana doktora s akutním zánětem čelistní dutiny poslal nás na rentgen kde byl stanoven zánět dostali jsme však od pana doktora pouze kapky do nosu večer jsem jela s dcerou na pohotovost kde jsme dostali antibiotika tohoto lékaře nedoporučuji odcházím od něj už nikdy víc

C

U pana doktora jsme byly s dcerkou nastřelit naušnice. Jinak k němu nechodíme. Což mě mrzí,protože jen za tu chvíli co jsme tam byly jsem poznala,že přístup pana doktora je zcela jiný než naší paní doktorky. Opravdu vše pečlivě vyšetří. Rodiči vše vysvětlí a poučí.Škoda,že nebydlíme blíže. Hned bych k němu s oběma dcerama přešla.

Byl jsem pod dohledem MUDr. Kotláře prakticky od narození. Mohu jen konstatovat, že jsem úspěšně dozrál ve zdravého muže. To ať slouží jako přímý důkaz jeho poctivých schopností.

Vynikající odborník, velmi pečlivý a zodpovědně přistupující k dítěti a jeho zdravotnímu stavu, kvalitně a komplexně informuje o stavu a o možných komplikacích a následcích, mám s ním tu nejlepší zkušenost.