Dělnická 1132/24, Havířov
Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Moravská 497/29, Havířov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Jsem s panem doktorem spokojena. Vzdy vse vysvětlí poradí je příjemný, neleči hned antibiotiky. K dítěti se na chlapa chová moc hezky. Je profesionál v oboru.

S panem doktorem jsme nad míru spokojení, vždy vše srozumitelně vysvětlí, poradí. Velice se nám líbí, že ne vždy hned řeší vše antibiotiky jako někteří jiní lékaři, kde dítě zakašle a už je má. Panu doktorovi a jeho milé sestřičce za péči moc děkujeme a všude doporučujeme :-)

Dnes jsem byla s dcerou u pana doktora s akutním zánětem čelistní dutiny poslal nás na rentgen kde byl stanoven zánět dostali jsme však od pana doktora pouze kapky do nosu večer jsem jela s dcerou na pohotovost kde jsme dostali antibiotika tohoto lékaře nedoporučuji odcházím od něj už nikdy víc

C

U pana doktora jsme byly s dcerkou nastřelit naušnice. Jinak k němu nechodíme. Což mě mrzí,protože jen za tu chvíli co jsme tam byly jsem poznala,že přístup pana doktora je zcela jiný než naší paní doktorky. Opravdu vše pečlivě vyšetří. Rodiči vše vysvětlí a poučí.Škoda,že nebydlíme blíže. Hned bych k němu s oběma dcerama přešla.

Byl jsem pod dohledem MUDr. Kotláře prakticky od narození. Mohu jen konstatovat, že jsem úspěšně dozrál ve zdravého muže. To ať slouží jako přímý důkaz jeho poctivých schopností.

Vynikající odborník, velmi pečlivý a zodpovědně přistupující k dítěti a jeho zdravotnímu stavu, kvalitně a komplexně informuje o stavu a o možných komplikacích a následcích, mám s ním tu nejlepší zkušenost.