Odborný lékař ortopedie
Žižkova 2379, Karviná

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Absolutně nespokojen s panem doktorem. Přístup k lidem velmi dobrý, avšak řešení mého problému neadekvátní. Při první náštěvě mi pan doktor předepíše léky a dále cituji: "Jakmile nezaberou, tak bude následovat zákrok." Přijdu na kontrolu znova a pan doktor mi opět předepíše stejné léky, avšak ví, že problém rok přetrvává a dostal jsem tabletky, mastičky, injekce jak proti bolesti, tak na regeneraci, rehabilitace, kloubní výživu. Můj stav se zhoršuje, avšak léčba taky, neboť jsem obešel už půl tuctu doktorů a řešení prakticky žádné, celkem beznaděj. Nezavrhuji pana doktora, ono to je dnes skoro všude, akorát s tím, že nejsou ochotní jak pan doktor, hezký den.

Velmi jsem spokojená.

Výborný ortoped,rozumí své profesi.Všem doporučuji!!!

Skvělý ortoped!!! Doporučuji

Výborný ortoped s lidským přístupem. Pamatuji jej ještě z orlovské nemocnice.

Pan doktor je velice sympatický, milý, naslouchavý a snaží se pomoci. Když se mi zablokovala páteř, a nemohla jsem se hýbat, byl jediným ve městě, kdo mě byl ochotný vzít okamžitě. Od té doby jsem u něj byla ještě párkrát, když se mi potíže vrátili a pokaždé mi pomohl. Můžu jen doporučit :-)

Pan doktor na mně působí velmi lidsky, profesionálně, je úsměvavý a hlavně ví, jak léčit v tom pravém slova smyslu. Jsem s ním velice spokojená! Doporučuji!

Je ve svém oboru opravdovým profesionálem, jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty, o které pečuje a které léči.

jako ortoped je dorý a příjemný.