Jsem velice spokojená, profesionální přístup jak od sestry tak od paní doktorky. Vždy mé zdravotní problémy řešila s citem. A vždy vyřešila, doporučila, poradila... Kdyby všichni doktoři a sestry se chovali jako ony dvě bylo by to super. Za mě maximální spokojenost.

Za mě maximální spokojenost, s přístupem paní doktorky i sestřičky, obě jsou nejen profesionálky, ale jsou i velmi milé, vstřícné a empatické (i v případě nepříjemných situací). Vybavení ordinace též super. Doporučuji!

s paní doktorkou jsem velice spokojena. Milá, příjemná, ve všem poradí, pomůže, při vyšetření je citlivá a opatrná.

Příjemný a milý přístup. Vždy se domluvíme i na neplánované kontrole. v čekárně žádné dlouhé čekání což je pěkná změna :) Během těhotenství mě i mimčo hlídala a každou prohlídku informovala co jak kdy a proč se bude dít.

Příjemná ordinace, velmi milá a ochotná sestřička a stejně tak paní doktorka. Žádné nesmyslné poplatky a dary jako u mé bývalé gynekoložky, žádné dlouhé čekání v čekárně a hlavně se pokaždé dovolám. Rozhodně mohu doporučit! :)

Paní doktorku můžu doporučit, je milá, vždy vyjde vstříc, nikdy žádný problém nezanedbá a hlavně se ho snaží opravdu vyřešit!Jsem s ní spokojená i sestřička je milá.

U paní doktorky mi chybí citlivý a profesionální přístup. Při vyšetření je surová a nechci k ní chodit! Nedoporučuji! A sestřička je taky povýšená a nepříjemná, stejně jako paní doktorka! Tuto ordinaci nedoporučuji!!!!!

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Je pokaždé milá, ochotná a vše vysvětlí. Mohu jen doporučit!

Nejsem spokojena s postupem a chováním paní doktorky,Nemám k ní důvěru, ani k její sestřičce! Nedoporučuji!