Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Specialistka pro ortodoncii

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

K paní doktorce chodím se svou dcerou. Jsme velmi spokojené. Paní doktorka je velice milá, usměvavá, se vším ráda poradí a určitě i po profesní stránce je velmi dobrá. Rozhodně doporučuji...


Ze začátku mě poněkud vyděsila a při první návštěvě se synem rozplakala. Ale brzo jsem pochopila, proč se chová, jak se chová - chce klienty skutečně donutit, aby na léčbu nekašlali, rovnátka poctivě nosili a vůbec to k něčemu bylo. Je to správná baba a perfektní odborník!


Chodila jsem k ni kdysi davno a musim rict, ze pokud bych byla dusledna pri noseni "vyndavacich rovnatek", tak verim, ze mi zuby opravdu spravi. Sestry se u ni nijak vyrazne nestridaly. Prisla mi hodna jako clovek a rozumna jako doktorka a co na tom, jestli kasle nebo ne.
V posledni dobe jsem byla nucena ji vyhledat a neuveritelne mi pomohla. Ackoliv jsem si driv taky stezovala, ze na me krici, kdyz pozna, ze jsem ty rovnatka moc nenosila, tak verim, ze to mysli dobre. Ten zazitek z posledni doby me v tomhle jen utvrdil. Rozhodne je ochotna a nesnazi se z vas vydobyt co nejvic penez jako nekteri jini ortodontiste.
Neni moc, kterych bych doporucila, ale tuhle urcite.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti