Adresa

Specialistka pro ortodoncii
Halasovo náměstí 1, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce chodím se svou dcerou. Jsme velmi spokojené. Paní doktorka je velice milá, usměvavá, se vším ráda poradí a určitě i po profesní stránce je velmi dobrá. Rozhodně doporučuji...

Ze začátku mě poněkud vyděsila a při první návštěvě se synem rozplakala. Ale brzo jsem pochopila, proč se chová, jak se chová - chce klienty skutečně donutit, aby na léčbu nekašlali, rovnátka poctivě nosili a vůbec to k něčemu bylo. Je to správná baba a perfektní odborník!

Chodila jsem k ni kdysi davno a musim rict, ze pokud bych byla dusledna pri noseni "vyndavacich rovnatek", tak verim, ze mi zuby opravdu spravi. Sestry se u ni nijak vyrazne nestridaly. Prisla mi hodna jako clovek a rozumna jako doktorka a co na tom, jestli kasle nebo ne.
V posledni dobe jsem byla nucena ji vyhledat a neuveritelne mi pomohla. Ackoliv jsem si driv taky stezovala, ze na me krici, kdyz pozna, ze jsem ty rovnatka moc nenosila, tak verim, ze to mysli dobre. Ten zazitek z posledni doby me v tomhle jen utvrdil. Rozhodne je ochotna a nesnazi se z vas vydobyt co nejvic penez jako nekteri jini ortodontiste.
Neni moc, kterych bych doporucila, ale tuhle urcite.


Došlo k chybě, zkuste to znovu