Umístění: Městská nemocnice Ostrava Vstupní vyšetření pro RHB

Neuvěřitelný neprofesionální přístup k dceři. První otázka byla "a co jako od nás očekáváte za výstup?". A následovala věta "no některé děti nemají třeba prsty vůbec tak co chcete". Takových perli vypustila dr.za době 30minut spoustu. Z 30 minut návštěvy psala 28 minut zpravu a na dceru se podívala jen z dálky.

Děsný přístup chování a neodbornost. Pokud to paní doktorku nebaví až jde dělat něco jiného. Vyloženě jsem jí nudili.

Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

0.5

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Vstupní vyšetření pro RHB

Pokud možno vyhněte se obloukem, velice neprofesionální přístup!

0.5

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Vstupní vyšetření pro RHB

Pokud možno vyhněte se obloukem, velice neprofesionální přístup!