MUDr.

Jana Švábková

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• E

Paní doktorka je úžasná.Mého syna třikrát zachránila před píchnutím ouška a mě ze všeho také dostala.Největší problém je když jsem objednaná na určitý čas tak minimálně dvě hodiny čekám.A sestřička je děs-podle ní si nemoc musím naplánovat alespon 14 dní dopředu :-(

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• E

• Paní doktorka je pro mne můj strážný anděl !!! Tak jak mi pomohla a pomáhá se nedá popsat.
      Škoda jen, že není více takových lékařů.

• Paní dortorka je výborná lékařka, vždy vztřícná, ochotná, usměvavá..... při jakémkoliv problému z jejího oboru pomohla s naprostou přesností a účinností. Všem ji doporučuji!

• Odborná úroveň je dobrá, negativně hodnotím velmi dlouhé čekací doby i po předchozím objednání. To působí velmi negativně, zvláště když čekáte s dvěma dětmi na bolestivý zákrok:-(. Doporučuji zlepšit management v objednávání pacientů.

• Paní doktorku, doporučuji, je odbornicí na svém místě. L

• jedině doporučují

• dlouhé čekání, ale na odborníka si ráda počkám

• Je odborník jak má být!

• zatím jen samé dobré zkušenosti

• Velmi dobrý klinik, svědomitá lékařka.