Otázky a odpovědi

• Soukromý lékař ORL

Husova 18
    30100 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• EK

Paní doktorka je úžasná.Mého syna třikrát zachránila před píchnutím ouška a mě ze všeho také dostala.Největší problém je když jsem objednaná na určitý čas tak minimálně dvě hodiny čekám.A sestřička je děs-podle ní si nemoc musím naplánovat alespon 14 dní dopředu :-(

• Paní doktorka je pro mne můj strážný anděl !!! Tak jak mi pomohla a pomáhá se nedá popsat.
    Škoda jen, že není více takových lékařů.

• Paní dortorka je výborná lékařka, vždy vztřícná, ochotná, usměvavá..... při jakémkoliv problému z jejího oboru pomohla s naprostou přesností a účinností. Všem ji doporučuji!

• Odborná úroveň je dobrá, negativně hodnotím velmi dlouhé čekací doby i po předchozím objednání. To působí velmi negativně, zvláště když čekáte s dvěma dětmi na bolestivý zákrok:-(. Doporučuji zlepšit management v objednávání pacientů.

• Paní doktorku, doporučuji, je odbornicí na svém místě. L

• jedině doporučují

• dlouhé čekání, ale na odborníka si ráda počkám

• Je odborník jak má být!

• zatím jen samé dobré zkušenosti

• Velmi dobrý klinik, svědomitá lékařka.