Adresa

Husova 18, Plzeň
Soukromý lékař ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
D
Umístění: Soukromý lékař ORL Jiný

Za mě i za syna - naprosto super, dvacetiletá zkušenost, paní doktorka je velice příjemná, vstřícná a odborník s velkou praxí


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná.Mého syna třikrát zachránila před píchnutím ouška a mě ze všeho také dostala.Největší problém je když jsem objednaná na určitý čas tak minimálně dvě hodiny čekám.A sestřička je děs-podle ní si nemoc musím naplánovat alespon 14 dní dopředu :-(


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pro mne můj strážný anděl !!! Tak jak mi pomohla a pomáhá se nedá popsat.
Škoda jen, že není více takových lékařů.


Ověřeny pacient

Paní dortorka je výborná lékařka, vždy vztřícná, ochotná, usměvavá..... při jakémkoliv problému z jejího oboru pomohla s naprostou přesností a účinností. Všem ji doporučuji!


P

Odborná úroveň je dobrá, negativně hodnotím velmi dlouhé čekací doby i po předchozím objednání. To působí velmi negativně, zvláště když čekáte s dvěma dětmi na bolestivý zákrok:-(. Doporučuji zlepšit management v objednávání pacientů.


Paní doktorku, doporučuji, je odbornicí na svém místě. L


jedině doporučují


dlouhé čekání, ale na odborníka si ráda počkám


Je odborník jak má být!


zatím jen samé dobré zkušenosti


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

  Vážená paní ,nevím jaká je tělesná hmotnost a věk pacienta,přesto si myslím,že dávkování je bezpečné, jen se mohou dostavit lehké zažívací potíže, navýšení dávky by měl určit lékař a stanovit příčinu.
  MUDr. Jana Švábková

  MUDr. Jana Švábková

 • Dobrý den, je mi patnáct let. Už nějaký ten rok nepřetržitě plivu žluté/zelené hleny z krku. Minimálně jednou za dva týdny jsou s příměsí krve. Byla jsem u doktora a ten mi řekl, že mi mohla prasknout nějaká žilka (ale asi mi nepraská několikrát do měsíce). Tohle léto jsem měla minimálně třikrát angíny rychle po sobě. Vždy mi začala otékat pravá mandle. Teď mám už asi dva měsíce pocit knedlíku v krku. Poslední týden se mi těžko polyká. Mám nateklou zase pravou mandli. Bez bolesti... Nevíte, co bych mohla mít za problém? Nebo jak ho řešit ?

  Doporučuji navštívit ORl specialistu , vzhledem k věku s doprovodem rodiče, návštěvu neodkládat !

  MUDr. Jana Švábková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti