Husova 18, Plzeň
Soukromý lékař ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka je úžasná.Mého syna třikrát zachránila před píchnutím ouška a mě ze všeho také dostala.Největší problém je když jsem objednaná na určitý čas tak minimálně dvě hodiny čekám.A sestřička je děs-podle ní si nemoc musím naplánovat alespon 14 dní dopředu :-(

Paní doktorka je pro mne můj strážný anděl !!! Tak jak mi pomohla a pomáhá se nedá popsat.
Škoda jen, že není více takových lékařů.

Paní dortorka je výborná lékařka, vždy vztřícná, ochotná, usměvavá..... při jakémkoliv problému z jejího oboru pomohla s naprostou přesností a účinností. Všem ji doporučuji!

Odborná úroveň je dobrá, negativně hodnotím velmi dlouhé čekací doby i po předchozím objednání. To působí velmi negativně, zvláště když čekáte s dvěma dětmi na bolestivý zákrok:-(. Doporučuji zlepšit management v objednávání pacientů.

Paní doktorku, doporučuji, je odbornicí na svém místě. L

jedině doporučují

dlouhé čekání, ale na odborníka si ráda počkám

Je odborník jak má být!

zatím jen samé dobré zkušenosti

Velmi dobrý klinik, svědomitá lékařka.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím o brzkou odpověď:: Manžel je po dramatickém odvozu 155 pro porUchu vestibularu DG periferní vést. Syndrom nejasné etiologie propuštěn s medikaci betahistin 3* 24 mg.dLe příbalové informace nejvyšší možné dávkování 2*24Je možné tedy zvýšit až na 3*24 mg bezpečné? Děkuji

Vážená paní ,nevím jaká je tělesná hmotnost a věk pacienta,přesto si myslím,že dávkování je bezpečné, jen se mohou dostavit lehké zažívací potíže, navýšení dávky by měl určit lékař a stanovit příčinu.

MUDr. Jana Švábková

• Dobrý den, je mi patnáct let. Už nějaký ten rok nepřetržitě plivu žluté/zelené hleny z krku. Minimálně jednou za dva týdny jsou s příměsí krve. Byla jsem u doktora a ten mi řekl, že mi mohla prasknout nějaká žilka (ale asi mi nepraská několikrát do měsíce). Tohle léto jsem měla minimálně třikrát angíny rychle po sobě. Vždy mi začala otékat pravá mandle. Teď mám už asi dva měsíce pocit knedlíku v krku. Poslední týden se mi těžko polyká. Mám nateklou zase pravou mandli. Bez bolesti... Nevíte, co bych mohla mít za problém? Nebo jak ho řešit ?

Doporučuji navštívit ORl specialistu , vzhledem k věku s doprovodem rodiče, návštěvu neodkládat !