Stomatologická ordinace
Prokopovo náměstí 2, Husinec

C

Ti co píší velká spokojenost by se asi divili co vůbec mají v puse po zásahu (nezásahu) této paní doktorky. Odešla jsem a nový zubař zjistil velmi mnoho závažných pochybení. Skryté kazy rentgenem, zánět pod neřešeným kazem. Nový zubař si dokonce myslel, že naše rodina k zubaři snad ani nechodila, přitom jsme paní doktorku Smolovou navštěvovali každého půl roku a po minutové prohlídce jen stále slyšeli: Krásné zoubky. Rozhodně tuto zkušenost nikomu nedoporučuji.

Nebudu se příliš rozepisovat. Snad jen tolik, že od nás z rodiny jsme všichni od paní doktorky odešli. Poslední kaz byl opraven tak ledabyle, že jej nový pan doktor musel celý předělávat. U paní doktorky zaplatíte za každou návštěvu paušálně 100,- Kč i když je to bez dokladu a protizákonné. V době, kdy jí pojišťovna za preventivní vyšetření každého pacienta dává cca 600,- je to velmi nestoudné jednání paní doktorky. Vše navíc probíhá velmi rychle, aby paní doktorka pacientů stihla co nejvíce (po aplikaci injekce začala vrtat moc brzy, kdy ještě injekce nestačila plně zabrat)

Chodila jsem k paní doktorce několik let a ke konci už jsme měla tak velké problémy, že jsem návštevy u ní vzdala a našla si jiného lékaře. Můj nynější lékař zjistil mnoho pochybení, které spáchala paní doktorka. Myslím že její přístup je velmi nedbalí, rentgen na zjištění skrytých kazů nikdy nepoužila, lečí pouze důsledky, ne příčiny. Velká nespokojenost!

skvělá skvělá, od doby,co chodím k ní, přestala jsem se bát zubaře.

Moc milá paní doktorka Smolová, péče o pacienta je na vysoké úrovni.Chodím k ní již 15 let a naprostá spokojenost.

odborník na svém místě