Jana Smolová, zubař Husinec

MUDr. Jana Smolová

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Prokopovo náměstí 2, Husinec
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Ověřený profil

Ti co píší velká spokojenost by se asi divili co vůbec mají v puse po zásahu (nezásahu) této paní doktorky. Odešla jsem a nový zubař zjistil velmi mnoho závažných pochybení. Skryté kazy rentgenem, zánět pod neřešeným kazem. Nový zubař si dokonce myslel, že naše rodina k zubaři snad ani nechodila, přitom jsme paní doktorku Smolovou navštěvovali každého půl roku a po minutové prohlídce jen stále slyšeli: Krásné zoubky. Rozhodně tuto zkušenost nikomu nedoporučuji.

O
Ověřený profil

Nebudu se příliš rozepisovat. Snad jen tolik, že od nás z rodiny jsme všichni od paní doktorky odešli. Poslední kaz byl opraven tak ledabyle, že jej nový pan doktor musel celý předělávat. U paní doktorky zaplatíte za každou návštěvu paušálně 100,- Kč i když je to bez dokladu a protizákonné. V době, kdy jí pojišťovna za preventivní vyšetření každého pacienta dává cca 600,- je to velmi nestoudné jednání paní doktorky. Vše navíc probíhá velmi rychle, aby paní doktorka pacientů stihla co nejvíce (po aplikaci injekce začala vrtat moc brzy, kdy ještě injekce nestačila plně zabrat)

Ověřený profil

Chodila jsem k paní doktorce několik let a ke konci už jsme měla tak velké problémy, že jsem návštevy u ní vzdala a našla si jiného lékaře. Můj nynější lékař zjistil mnoho pochybení, které spáchala paní doktorka. Myslím že její přístup je velmi nedbalí, rentgen na zjištění skrytých kazů nikdy nepoužila, lečí pouze důsledky, ne příčiny. Velká nespokojenost!

skvělá skvělá, od doby,co chodím k ní, přestala jsem se bát zubaře.

J

Moc milá paní doktorka Smolová, péče o pacienta je na vysoké úrovni.Chodím k ní již 15 let a naprostá spokojenost.

odborník na svém místě

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti