Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékař jakého jsem kdy poznala. Se synem mi od miminka velmi pomohla a vždy byla velmi ochotná v jakoukoliv denní dobu. Léčili jsme astma a atopický ekzém a plno dalších neduhů.

Umístění: Ordinace Onemocnění syna

Úžasná paní doktorka.Přesně určila diagnózu a dala doporučení na hospitalizaci. Vždy ochotná i kdykoliv přijet, ošetřit a vysvětlit.Kéž by bylo více takových lékařů.Vřele doporučujeme.Švarcovi

nedoporučuju, spíše podnikatelka, než-li lékařka.....ordinuje od stolu, a ne dle prohlídky! Sice ochotná dojet kdykoliv,ale jako diagnostit tedy nic moc:-(

Paní doktorka je ochotná a milá,jsme vždy velice spokojeni.Všem mohu doporučit.

Paní doktorka byla vždy ochotná přijet i třeba v noci.Což není podle mého názoru málo,který doktor to udělá?Mám tři děti a všechny jsme s paní doktorkou spokojené,neznám lepší a obětavější doktorku, než je paní Jana Schejbalová. Je vždy přátelská a milá, ale co je nejdůležitější...vždy pomůže!Všem DOPORUČUJI.Děkujeme paní doktorko za skvělou péči.

K paní doktorce chodí moje dcera i syn od dětství a jsme naprosto spokojeni. Vždy poradila, vždy byla naprosto příjemná, vždy přijela přímo k nám domů, když jsme potřebovali. Nikdy jsme s ní neměli žádný problém, já i mé děti ji mají opravdu rádi. A ano, taky si napsala, že nás navštívila vícekrát než to bylo ve skutečnosti..ale to bohužel dělá každý lékař, jen se to o něm neví.
Každopádně paní Schejbalovou vřele doporučuji, je to perfektní doktorka..!

neznám jinou dětskou doktorku, která by byla ochotná dojet v noci, ve svátek, kdykoliv mimo pracovní dobu za nemocným pacientem!!!!!Bydlím vedle paní doktorky a vím, že k ní chodí pacienti v sobotu i v neděli. Zkrátka pomůže kdykoliv může. U mě je to doktorka s velkým D. Všetečková

Paní doktorka Schejbalová je lékařka k ničemu a označila bych jí jako nejmenší zlo pro děti v rámci Domažlic. V poslední době se mi jeví spíš jako dealerka jí prezentovaného zboží než osoba, která by měla rozpoznat nemoc a účinně pomoci.

vyborna lekarka

Chtěla bych vidět lékaře z Domažlic a okolí,který nabízí svým pacientům větší nadstandart,než naše paní doktorka.Mám 2 děti a od narození jsou registrované u ní a jsem s její péčí velmi spokojená.Několikrát nám pomohla,nebo jen poradila i o víkendu.A to,že nabízí svým pacientům nadstandarty je pravda-ošetřění mimo ordinační dobu,všechna očkování a ozdravné pobyty u moře snad mluví za vše.