Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Rakovník, ambulance - stará poliklinika

U této doktorky jsem byla prvně a naposled. Nemá absolutně žádný přístup k pacientovi a to samé platí pro její zdravotní sestru. Na tuto profesi se nehodí z lidského ani profesionálního hlediska. To mi potvrdilo více lidí z okolí. Byla jsem poslaná na vyšetření do nemocnice do Kladna a poté jsem se měla dostavit zpět k ní. V Kladně mi bylo řečeno, že mi má paní doktorka změnit brýle z důvodu oční vady. To co jsem zažila u této doktorky, když jsem se dostavila se zprávou, na to nikdy nezapomenu. Ztropila před lidmi takovou scénu, za kterou by se nemusel stydět ani herec. A její postoj byl ten, že mám přijít na kontrolu za půl roku. A prý když mi tohle řekli v Kladně, tak mi ty brýle měli napsat. Nedala mi ani kopii zprávy, natož originál, ale kopírku mají. Prý je to jejich zpráva. Řvala na mě jako na malou holku, která si dovolila přijít s problémem. Má doslova nechutné chování. Tuto lékařku nedoporučuji z profesního ani lidského chování. NIKDY !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Naprosto neochotná a nepřístupná k pacientovi spolu s její zdravotní sestrou. Přistupují k člověku jak k věci, a ne k pacientovi. Ani jedna z nich na mě nepůsobí dobrým dojmem. Na prohlídku se čeká minimálně měsíc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem velmi spokojen s péčí i přístupem.


Ověřený profil

Velmi ochotná a erudovaná. Vřele doporučuji.


Paní doktorka pouze hlídá, zda byl či nebyl zaplacen manipulační poplatek, ale nedokáže rozpoznat evidentní poškození - ztráta periferního vidění, při návštěvě jiného lékaře (po 4 dnech nezlepšení) jsme dostali vynadáno, proč jsme nepřišli dříve, neléčené poškození, totiž mohlo vést k úplné ztrátě zraku. Paní doktorku Rychnovou nelze doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi dobrá a erudovaná lékařka. doporučuji


O

Paní doktorka zřejmě nahání body pro pojišťovnu.Každému říká stále tu samou dg. glaukom ( zelený zákal ), mě to tvrdila rok, než jsem si díky bohu nasla doktorku,která tomu opravdu rozumí a světe div se po zeleném zákalu ani slechu a ni vidu. Nedoporucuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu