Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo Rakovník, ambulance - stará poliklinika

U této doktorky jsem byla prvně a naposled. Nemá absolutně žádný přístup k pacientovi a to samé platí pro její zdravotní sestru. Na tuto profesi se nehodí z lidského ani profesionálního hlediska. To mi potvrdilo více lidí z okolí. Byla jsem poslaná na vyšetření do nemocnice do Kladna a poté jsem se měla dostavit zpět k ní. V Kladně mi bylo řečeno, že mi má paní doktorka změnit brýle z důvodu oční vady. To co jsem zažila u této doktorky, když jsem se dostavila se zprávou, na to nikdy nezapomenu. Ztropila před lidmi takovou scénu, za kterou by se nemusel stydět ani herec. A její postoj byl ten, že mám přijít na kontrolu za půl roku. A prý když mi tohle řekli v Kladně, tak mi ty brýle měli napsat. Nedala mi ani kopii zprávy, natož originál, ale kopírku mají. Prý je to jejich zpráva. Řvala na mě jako na malou holku, která si dovolila přijít s problémem. Má doslova nechutné chování. Tuto lékařku nedoporučuji z profesního ani lidského chování. NIKDY !!!

Naprosto neochotná a nepřístupná k pacientovi spolu s její zdravotní sestrou. Přistupují k člověku jak k věci, a ne k pacientovi. Ani jedna z nich na mě nepůsobí dobrým dojmem. Na prohlídku se čeká minimálně měsíc.

Jsem velmi spokojen s péčí i přístupem.

Velmi ochotná a erudovaná. Vřele doporučuji.

Paní doktorka pouze hlídá, zda byl či nebyl zaplacen manipulační poplatek, ale nedokáže rozpoznat evidentní poškození - ztráta periferního vidění, při návštěvě jiného lékaře (po 4 dnech nezlepšení) jsme dostali vynadáno, proč jsme nepřišli dříve, neléčené poškození, totiž mohlo vést k úplné ztrátě zraku. Paní doktorku Rychnovou nelze doporučit.

Velmi dobrá a erudovaná lékařka. doporučuji

Paní doktorka zřejmě nahání body pro pojišťovnu.Každému říká stále tu samou dg. glaukom ( zelený zákal ), mě to tvrdila rok, než jsem si díky bohu nasla doktorku,která tomu opravdu rozumí a světe div se po zeleném zákalu ani slechu a ni vidu. Nedoporucuji