Jana Rolečková, fyzioterapeut Rychnov nad Kněžnou

Jana Rolečková

Fyzioterapeut Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Rehabilitace - fyzioterapie

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní Rolečková je velice dobrý fyzioterapeut, velmi mi pomohla. Budu chodit jenom k ní a ráda bych jí tímto poděkovala.

Dle mého názoru se jedná o profesionální fyzioterapeutku, která se neustále zdokonaluje a používá moderní metody. Mohu hodnotit, jak její masáže, tak skvělou reflexní terapii, se kterou mi vždy pomůže od chronické bolesti zad. Doporučuji i maminkám před porodem, skvěle uvolní porodní cesty!! Navíc je příjemná a dokáže ochotně poradit.

pro poruchu inkontinence jsem dostala za 5 rehabilitací 3 cviky/velmi málo/,také jsme se na cvičebně pravidelně setkávali 2 pacienti,čas ošetření je zkrácený na 20 min.

Nejspíš je paní Rolečková opravdu to nejlepší v RK, ale přece jen.... nelíbí se mi, že honí body od pojišťovny tím, že sdružuje pacienty do výhodných seskupení. Probíhá například cvičení s malým dítětem a ona stihne přivítat a obsloužit i potřebnou paní na lůžku, dává jí třeba magnety či co. Nevím,zda jí pojišťovna proplácí za časovou jednotku či za výkon, ale terapeutická jednotka by měla být nejméně půl hodiny, spíše více a paní Rolečková vyprovodí každého většinou tak za 20 minut. Také co se týká rehabilitace dětí, měla by k pacientovi přistupovat více komplexně, ne jen odcvičit Vojtovku (byť velmi dobře a profesionálně), ale nabídnout třeba i další rady z oblasti nošení, polohování, dalších možných cvičení, zdůraznit plavání atd. paní Rolečková neřekne zkrátka o nic víc než musí.A to má většinou před sebou vykulené maminky, které tápají a než se v problematice zorientují, utíká věkový čas dítěte. Lidsky je však velmi milá, byť, jak píšu výše, úsporná.

Z rehabilitace je to nejlepší, co Rychnov může nabídnout.